Oyun

Yeni Call of Duty oyununa 'dislike' yağmuru!

Yeni Call of Duty oyunu Infinite Warfare yayınlanan ilk videosunda oyuncuların beğenisini kazanamadı.


Activision tarafından yayınlanan en popüler video oyunu serilerinden biri olan Call of Duty'nin yeni oyunu Call of Duty: Infinite Warfare daha piyasaya çıkmayan oyunseverlerden büyük bir tepki gördü. Oyunun YouTube'da yayınlanan ilk fragmanı adeta "dislike" yağmuruna tutuldu.

4 Kasım'da piyasaya çıkacağı bilinen Call of Duty: Infinite Ware'ın yayınlanan resmi ilk fragmanı yayınlanmasının üzerinden sadece 4 gün geçmesine rağmen yaklaşık 450.000 dislike aldı. Video beğenilerinin yaklaşık 2.5 katı kadar "Bunu beğenmedim" sembolünü işaretleyen oyunseverler aynı zamanda YouTube videosunun altında yorumlarıyla da oyuna olan tepkilerini dile getirdiler.

1462548326_call-of-duty-dislike-video.png

Call of Duty: Infinite Warfare tamamen uzayda geçecek yani oyun birden geleceğe gitmiş olacak. Daha önce sevilen oyun hikâyesinin böyle bir köklü değişikliğe uğramasının oyuncular tarafından hoş karşılanmayacağını oyunla ilgili yayınladığımız ilk haberde belirtmiştik. Fragmanın yayına çıkmasından kısa bir süre sonra oyunseverlerin büyük tepkisini toplayan bu oyunun gidişatı bakalım ne olacak?

Yayıncılığını Activision, yapımcılığını ise Infinity Ward'ın üstlendiği yeni Call of Duty oyunu iki şirketin ilk işbirliği değil. İki şirket daha önceden birçok Call of Duty oyununu birlikte hazırlamıştı. Öyle ki bu şirketler oyunun tepki toplayacağını göze alarak hikâyede değişikliğe gitmiş gibi görünüyor, belki de fragmandan sonra bir oynanış videosu yayınlandığında oyunseverlerin oyunla ilgili fikirleri değişebilir.


 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.