Oyun

Yeni Call of Duty oyununun ismi belli oldu!

Bu yıl çıkacak yeni Call of Duty oyununun ismi belli oldu. Seri tekrar küllerinden doğacak!


Bu yıl çıkacak yeni Call of Duty oyununun ismi belli oldu: Call of Duty: Modern Warfare! İlk olarak, LongSensation adlı kullanıcı twitter üzerinden yaptığı paylaşımda "Call of Duty 2019'a Call of Duty: Modern Warfare denilecek. Şaka yapmıyorum." dedi.

Yeni Call of Duty oyununun ismi belli oldu!

Ardından Kotaku haber editörü Jason Schreier bunu doğruladı: "Bunun doğru olduğunu onaylayabilirim ve bu gerçekten komik. Birinci oyunun adı Call of Duty 4: Modern Warfare'dı ve belli ki dördüncü oyunun adı da Call of Duty: Modern Warfare. Video oyunları absürt."

Eurogamer'ın kendi kaynakları da bilgiyi doğruladı. Jason Schreier yeni Call of Duty oyununun "soft reboot" olacağını belirtti. Yani 2007'de çıkan oyunun remastered veya remake'i değil daha çok seriyi yenilemek gibi. PlayStation 4 için çıkan God of War oyunu soft reboot'a örnek olabilir.

Resmi duyurunun 30 Mayıs'ta yapılması planlanıyor. Peki ya siz bu gelişme hakkında ne düşünüyorsunuz? Popüler serinin tekrar küllerinden doğacak olması sizi heyecanlandırıyor mu yoksa Activision çoktan şansını tüketti mi bu konuda? 

Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.