Oyun

Yeni nesil Xbox konsolu Project Scarlett duyuruldu!

Microsoft, yeni nesil Xbox konsolu Project Scarlett'i duyurdu. Konsol 2020'nin sonlarında çıkış yapacak.

Yeni nesil Xbox konsolu Project Scarlett duyuruldu!

Microsoft, yeni nesil Xbox konsolu Project Scarlett'i duyurdu. 2020'nin sonlarında çıkış yapacak.

Yeni nesil Xbox konsolu Project Scarlett duyuruldu!

Project Scarlett 2020 tatil döneminde Halo Infinite ile birlikte çıkarak konsol gücü, hızı ve performansı konusunda çıtayı yükseltecek. Zen 2 mimarisi ile özel tasarlanmış bir işlemci ve Radeon RDNA mimarisi tarafından güçlendirilen Project Scarlett farklı bir seviyeye çıkacak.

Yüksek bant genişliğine sahip GDDR6 bellek ve teni nesil katı hal sürücüsü (SSD) ile Project Scarlett oyun geliştiricilerine yaratıcı vizyonlarını hayata geçirmek için ihtiyaç duydukları gücü sağlayacak.

Donanım hızlandırmalı ışın izleme teknolojisi, değişken kare saniye oranı, 8K çözünürlük kapasitesi ve çok düşük gecikme süresi özellikleri ile Project Scarlett konsol oyunlarında daha önce hiç görülmemiş hassasiyet kesinlik ve doğruluk seviyesi sunacak.  

Project Scarlett oyun aksesuarlarınız, Xbox kariyeriniz ve dört konsol neslindeki binlerce oyun ile uyumlu olacak. Duyuru videosunu yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Peki ya siz yeni nesil Xbox konsolu hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Yorumlar
Timothy
Xbox One S'den X'e terfi edemeden Scarlett'e terfi edeceğiz gibi, yine Microsoft yine harikulade bir konsol, yeni 100 Mbps internetle beklemedeyim, physical copy oyunlara elveda (:
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.