Oyun

Yeni SimCity Oynanış Videosu sızdırıldı!

Game Developer Conference bir video daha ortaya çıktı!

Yeni SimCity Oynanış Videosu sızdırıldı!

aYakın zaman önce haberini verdiğimiz yeni SimCity oyununun oynanış videosu  internete sızdırıldı.Game Developer Conference ortaya çıkan yeni videolardan birisi de SimCity'nin oynanış videolarından birisi idi.

Daha önce haberimizde verdiğimiz ayrıntıları tekrar hatırlatalım: " Maxis'in yöneticilerinden Lucy Bradshaw'ın yaptığı açıklamaya göre yeni oyun 2013 yılında kullanıcıların bilgisayarındaki yerini alacak. Bradshaw sözlerinin devamında şunları dile getirdi: 'Oyun kuşkusuz serinin en iyi yapımı olacaktır. 2013 yılında piyasaya süreceğimiz için bazı hayranlarımız sabırsızlanıp bu tarihi geç bulacak olabilirler. Ancak daha 2013′ün hangi periyodunda çıkaracağımızı açıklamadık.' dedi."

Birazdan izleyeceğiniz bu oynanış videosunda oyunun henüz
"debug" modunda olduğunu, yani developerlerin gözetimi altında olduğunu hatırlatmak isteriz. Yeni videoda karşımıza çıkan  yeniliklerin önceki tanıtım videosunda gözükenlere örtüşük olduğunu sölemekte fayda var.

İşte yeni SimCity'nin internete sızan oynanış videosu:Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.