Oyun

Yeni Witcher 3 güncellemesi geldi!

Wicher serisinin sevilen karakteri Geralt’ın son macerası olma özelliğini taşıyan 3. oyun için yeni PlayStation 4 ve Pro güncellemesi geldi.

Witcher 3'ün yeni güncellemesi geldi!

Wicher serisinin sevilen karakteri Geralt’ın son macerası olma özelliğini taşıyan 3. oyun için yeni PlayStation 4 ve Pro güncellemesi geldi. Geralt’ın son macerası olması, oyun serisinin ve evrenin sonlandırılacağı anlamına gelmiyor. Ancak sevilen kahramanımız bizlere veda ederken, bizlere daha iyi grafikleri sunmayı hedefliyor.

CD Projekt Red, oyuna HDR desteği ekleyerek renk canlılığını arttırdı. PlayStation 4 ve 4 Pro için yayınlanan güncelleme beraberinde, çeşitli performans optimizasyonları ve küçük iyileştirmeleri de beraberinde getirdi.

CD Projekt, şu sıralar Cyberpunk 2077 adındaki yeni oyununu geliştirmekle meşgul. Şirketin CEO’su Adam Kiciński, yapımı süren oyunla ilgili bazı detayları oyunculara paylaştı.

RPG türündeki oyunun teknolojik açıdan son derece gelişmiş olacağını belirten Kiciński, Cyberpunk 2077’nin gelecek nesil konsollarda çalışıp çalışmayacağı sorusuna verdiği cevap akıllarda soru işareti oluşturdu. Oyunun gelecek teknolojilerle ve son derece güçlü ekipmanlarla geliştirildiğini söyleyen Kiciński, herhangi bir yeni konsol duyurusu yapılmadığı için daha fazla bilgi veremeyeceğini belirtti.

Bu ayın başlarında bazı geliştiricilere PlayStation 5’in geliştirici kitlerinin gönderildiği söylentileri ortaya çıkmıştı. Kiciński’nin verdiği bu politik cevap da bu söylentileri doğrular nitelikte.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.