Oyun

Yerli FPS oyunu Zula, Steam Green Light oylamasında

Yerli yapım çevrimiçi FPS oyunu Zula, Steam Green Light oylamasına katıldı.

Yerli FPS oyunu Zula, Steam Green Light oylamasında

Türk oyun şirketi MadByte Games tarafından geliştirilen ve aynı çatı altındaki Lokum Games tarafından yayınlanan yerli yapım MMOFPS oyunu Zula, Steam platformuna gelmeye hazırlanıyor.

Zula, oyunun resmi Facebook sayfası üzerinden yapılan açıklamada oyunun gerekli geliştirmeler yapıldıktan sonra Steam Green Light oylamasına sunulduğu duyurdu. Eğer Zula yeteri kadar "Evet" oyu almayı başarırsa Steam platformunda yayınlanacak. 

1455033037_zula-oyun-ici-gorsel.jpg

Oyun Steam platformunda yayınlanmasıyla aynı zamanda uluslararası oyun sektöründe de boy göstermeye başlayacak. Oyun Türkiye sunucuları dışında yabancı ülkeler için açılan ayrı bir sunucuda da oynanabilecek yani Türk oyuncuların mevcut olduğu sunucuda yabancı oyuncular olmayacak.

Türkiye'deki mekanların modellendiği haritalarda geçen Zula oyunu uluslararası arenada başarı yakaladığı takdirde ülkemiz için de önemli bir başarı olabilir. Eğer Zula oyununun Steam'de yer almasını istiyorsanız buradan Zula'ya oy verebilirsiniz. Oy vermek için Steam hesabı sahibi olmanız ya da yeni bir Steam üyeliği oluşturmanız gerekiyor.

 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.