Oyun

Yerli MMORPG oyun Kader Mühürleri beta süreci başladı

Sobee'nin yeni oyunu Kader Mühürleri, oyunculara mitoloji dünyasının kapılarını açıyor


Türk Telekom Sobee Oyun Stüdyosu, Kader Mühürleri ile oyun dünyasına yeni bir soluk getiriyor. E-spor ile MMORPG türlerini bir araya getiren Kader Mühürleri, özgün hikâyesi, üstün görsel özellikleri ile oyunseverlere heyecan verici bir deneyim yaşatacak. Kapalı Beta süreci başarıyla tamamlanan Kader Mühürleri’nin, Açık Beta fazı 28 Nisan’dan itibaren oyunseverlerle buluşacak.

kadermuhurleri2.jpg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

Sobee Oyun Stüdyosu’nun geliştirdiği Kader Mühürleri oyunu, özgün konusu ve yaklaşımıyla bir çevrimiçi rol yapma oyun deneyimi sunuyor. Tamamı yerli kaynaklarla Türkiye’de geliştirilen Kader Mühürleri; Anadolu ve Mezopotamya’nın, Eski Sümer döneminden Helenistik döneme kadar olan tarihi olaylarını özgün bir kurguda oyunseverler ile buluşturuyor.
“Bayrak Kaçırma”dan ”Tepeyi Ele Geçirme”ye kadar pek çok e-spor oyun modunu, MMORPG (Çok Oyunculu Çevrim İçi Rol Yapma) ile birleştiren çok yönlü ve zengin içeriğiyle dikkat çeken Kader Mühürleri; oyun ve eğlence endüstrisi tarafından bugüne kadar fazla konu alınmamış bir dönemi ustalıkla işliyor.

İstanbul Kıyamet Vakti, I Can Football ve SüperCan gibi başarılı oyunlara imza atan Türk Telekom Sobee Oyun Stüdyosu tarafından geliştirilen oyun, geniş kitlelere sunulmadan önce kapalı test süreçlerini başarıyla tamamladı. Free to Play olarak hazırlanan oyunu açık beta süreci de başladı. Oyuna ücresiz olarak erişebilirsiniz.

 
                              
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.