Oyun

Yerli yapım Mount & Blade E-Spor arenasında!

Yerli yapım Mount & Blade'in en iyi savaşçıları 10,000 dolarlık ödül havuzu için E-Spor müsabakasında çarpışacak!


Orta Çağ simülasyonu Mount & Blade: Warband, ilk uluslararası E-Spor turnuvasıyla oyunseverlerin karşısına çıkıyor. Battle of Bucharest adlı turnuva Litvanya E-Spor Federasyonu (LEF) tarafından TaleWorlds Entertainment’tan destek alınarak düzenlenen 10,000 dolar ödül havuzuna sahip turnuvanın finali 20 Mayıs’ta Bükreş’te yapılacak.

12 -14 Mayıs arasında çevrimiçi eleme maçları yapılacak olan turnuvada AB üyesi ülkelerden gelen takımlar 5’e 5 ve 1’e 1 maçlarda rakiplerini alt ederek 20 Mayıs’ta Bükreş’te PGL Studio’da düzenlenecek büyük final maçına çıkmaya çalışacaklar.

Avrupa’nın en iyi Mount & Blade oyuncularını belirleyecek olan turnuvanın finalinde, eleme maçlarını kazanarak büyük finale kalma hakkı kazanan 5 kişilik 4 takım ve dört bireysel yarışmacı mücadele edecek. Turnuvayı kazanan takım 5,000 dolarlık büyük ödülün sahibi olacak.

İkinci takım 2500 dolar, üçüncü takım ise 750 dolar kazanacak. Bireysel kategoride ise birinci olan yarışmacı 1000 dolar, ikinci 500 dolar ve üçüncü ise 250 dolarlık ödülün sahibi olacak.

1494577939_1494429304bobwarbandesportsexample2.jpg

Litvanya E-Spor Federasyonu tarafından TaleWorlds Entertainment ile PGL Studio’nun desteği ve Intel ile G-Core Labs sponsorluğunda düzenlenecek turnuvayı TwitchYouTube ve Facebook üzerinden izlemek mümkün. Turnuva hakkında daha fazla bilgi almak için https://battle.lef.lt/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.