Oyun

Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç artık Türkçe

Ucube Games’ten mobil oyun severlere müjde!

Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç artık Türkçe

Tüm dünyada en çok oynanan online kart oyunlarından olan Dungeons & Evil sonunda tam Türkçe sürümüyle iOS ve Android platformlarda yayınlandı. Uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebileceğiniz Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç, deneyimli oyun şirketi Ucube Games’in Türkiye’de yayınladığı ilk oyun olma özelliğini taşıyor.

Oyun yayıncılığı ve dağıtımcılığında 20 yılın üzerinde bir tecrübeye sahip olan ve global piyasada çok iyi tanınan Ucube Games, oyun kataloğunu Türk oyuncu topluluğuna açıyor. Ucube Games, tüm dünyada fanatikleri olan kart savaşı RPG’si Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç’ı Türkçe uygulama mağazalarında yayınlayarak iOS ve Android platformlar için ücretsiz oynamaya açtı. Bu, Türkiye oyun pazarına yeni giren Ucube’nin Türkçe’deki ilk oyunu.

Mobil oyun yayıncılığına 2011’de başlayan ve mobilde devrim sayılan Dynasty Kingdoms, My Little BASARA, 3 Kingdoms and Poker ve Witches Cronicle gibi oyunları yayınlayan Ucube Games’in bir süredir Türkiye mobil oyun pazarına odaklandığı biliniyordu. Türkiye şu anda Ucube’nin iki özel pazarından biri. Şirketin Pazarlama Müdürü Yiannis Alexopoulos, “En iyi oyun deneyimini Türkiye’deki oyuncu topluluğuna ulaştırmak için yola çıktık” diyor ve sözlerine şöyle devam ediyor: “Türkiye’deki oyun topluluğunun pek çok açıdan benzersiz olduğunu biliyoruz. Oyunlarda, özellikle mobil oyunlarda görmek istedikleri şeyler bizim oyunlarımızla zaten sunduğumuz özellikler. Bu oyuncu topluluğunun rekabetçi oynanışı, PVP’yi, zengin içeriğe sahip olmayı, epik görev ve maceralar peşinde koşmayı ve kendi becerileriyle kombolar yaratmayı sevdiklerini biliyoruz. Tüm bunlar bizim Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç’ta, ayrıca Türkiye’de yayınlamayı dört gözle beklediğimiz diğer oyunlarımızda sunduğumuz şeyler.”

1416904130_art1.jpg

Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç’ta Ucube Games Türk oyuncuları kahramanların, kötülüğün ve gizemlerin oluşturduğu karanlık bir dünyaya davet ediyor. Oyundaki 3 ana ırktan birini (Alliance, Horde veya Undead) oynayarak kendi kart destenizi kuracak, kart koleksiyonunuzu istediğiniz gibi genişletecek ve sürekli gelişen harita tabanlı bir macerada yolculuk yaparken bir yandan da stratejik kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Oyunun amacı, görkemli savaş alanlarında hayatta kalmaya çalışırken diğer yandan da zindan haritasını açıp ele geçirerek seviye atlamak.

Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç’ın farklı oyun tarzlarına hitap eden özellikleri var. İşbirliğine dayanan bir oynanış tarzını seviyorsanız diğer oyuncularla birlikte hareket edebilirsiniz. Rekabeti seviyorsanız diğer oyunculara karşı PVP savaşlarına katılabilirsiniz. Yapabildiğinizin en iyisini ispatlamak ve diğer oyuncuların stratejik düşünme becerisini sınamak için oyunda bir PVP Arenası var. Ayrıca, başarılarınızı arkadaşlarınıza ve düşmanlarınıza gösterip böbürlenebilmeniz için günlük ve haftalık sıralamalar oyunda mevcut.

1416904142_art-7.jpg

Türk oyuncuların çok sevdiği rekabetçi oyun tarzı ve PVP’nin yanısıra, Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç pek çok RPG karakteristiğini de bir arada sunuyor: Şiddetli savaşlar, epik görev ve maceralar, oyuncuyu içine çeken bir hikaye. Günlük boss savaşları, zengin kart seçenekleriyle kendi destenizi oluşturma imkanı ve sunucular arası savaşlara katılma gibi özellikler de oyun deneyimine pek çok katkıda bulunuyor.

Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç, oynaması çok kolay bir oyun ve aynı zamanda bağımlılık yapıcı. Kart oyunlarında deneyimli olmasanız bile hemen başlayabilir, kendi destenizi kurabilir ve savaşa doğrudan katılabilirsiniz.

Rekabetçi oynanışı ve PVP’yi sevdiğimiz kadar, işbirlikçi oyunları da sevdiğimizden, Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç bu konuda da bizi unutmuyor. Oyunda birlikte oynayacağınız kişileri sadece kendi arkadaş çevrenizden değil, ayrıca dünyanın dört bir yanından katılan hiç tanımadığınız oyuncular arasından da seçebiliyorsunuz. Ve tüm oyuncular birbirlerini istedikleri kadar destekleyebiliyor.

Oyunun uluslararası versiyonu Dungeons & Evil’ın ilk çıktığı günden beri en sevilen yanlarından biri, özellikle RPG sevenlere hitap eden hikayesi olmuştu. Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç aynı geleneği devam ettiriyor. Kendinizi hikayenin ortasında buluyor ve karanlığın kötü güçlerine karşı taraf tutuyorsunuz. Karanlığın ötesinde tek bir umut var, o da Kutsal Kılıç’ın yeni sahibi olarak epik maceranıza başlamanız ve ölümcül zindanları ele geçirerek geçmişin barış ve huzur dolu günlerini geri getirmeniz.

Ucube Games’in Türkiye’deki ilk oyunu olan Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç’ı şöyle özetleyelim. Sınırsız kart seçeneğinden yararlanıp kendi kart destenizi yaratabileceksiniz. Desteniz ve karakteriniz birlikte gelişecek. Seçtiğiniz kartlar sayesinde değişik büyüler kullanabilecek, zırh ve silahlarınızı kendiniz yapabilecek, savaşta yardımınıza koşan minion’lar çağırabileceksiniz. Kutsal Kılıç Kahramanı olarak Şeytan’a karşı savaşacaksınız. Büyü efektleriyle göz dolduran PVP Arenasını domine edebileceksiniz.

Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç, ücretsiz, tamamen Türkçe ve sunduğu tüm oyun deneyimiyle kart oyunu hayranlarını olduğu kadar RPG oyuncularını da davet ediyor. Hemen indirip başlayabilirsiniz!

iOS için: http://app.adjust.io/9jjue3

Android için: http://app.adjust.io/x7w005

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.