Oyun

Zombiewood'a kış geldi!

Zombiewood oyunu kış versiyonu ile güncellendi.

Zombiewood'a kış geldi!

Gameloft Ekim ayında yayımladığı dual stick shooter aksiyon freemium oyunu hakkında uzun süre konuşuldu.

Los Angeles'ın zombi istilasına uğraması sonucu karmaşa yaşanan sokaklarda Marty isimli yönetmen gördüğü görüntülerden fazlasıyla etkilenerek senaryo yazmaya başlar. Senaryoları yazdıktan sonra sıra film çekmeye, dahası karakter bulmaya gelir. Işte burada iş başa düşer ve oyuncular olan siz, zombilere karşı savaşmaya başlayarak kendinizi bir anda filmin içinde buluverirsiniz.

1356088797_image003-1.jpg

Bahsi geçen oyunda toplam 11 film mevcuttur ve her film 6 farklı senaryoya sahiptir. Sizlere düşen sunulan senaryoları başarıyla geçmektir.

Zombi konulu film, oyunların ün saldığı son zamanlarda Zombiewood oyunun konusu, grafikleri ve kolay oynanışı ve bedava olması nedeniyle rakiplerine oranla açık ara önde gidiyor.

Oyun bugün itibariyle iOS platformda güncellendi. Önümüzdeki günlerde yine Android platformda aynı özeliklere sahip olabileceksiniz.

Oyuna gelen kış temalı özelikler şu şekilde olacak:

2 yeni kostüm: Reindeer ve Santa2 yeni zombi: Zombie Santa ve Zombie Elf2 yeni silah: The Nutcracker ve The Snow BullyKış temalı arka plan görüntüler ve Noel temalı yokedilebilir nesneler

Hemen güncellemek için tıklayın: http://j.mp/S6CuvY

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.