Oyun

Zombiler Dead Trigger 2 ile bu akşam Android ve iOS'a geliyor!

Dead Trigger 2 bu saatte Android ve iOS marketlerinde yerini alacak.


Temmuz ayında ilk olarak iOS ve devamında Android platformu için yayınlanan Dead Trigger, oyun tutkunları arasında fazlasıyla popüler bir hale gelmişti. Oyunun konusu virüs sonucu evrim geçiren zombileri yok etmek üzerine oluşturulmuş ve hayati öğeleri toplayarak güçlenip daha iyi silahlar temin edilebiliyor.

Tegra 4’ün resmiyet kazanmasıyla sistemin yer aldığı bazı gelişimlerde gözler önüne serildi. Bu gelişimlerden biri de Dead Trigger 2 oldu. FPS türünde geliştirilen oyun, önceki seriye nazaran daha gelişmiş grafik ve ses efektleri sunuyor.

1382548429_dead-trigger-2.png

Dead Trigger 2 oyunu bu akşam Android ve iOS platformları için yayınlanacak. Madfinger tarafından madfingergames.com sitesinde yayınlanan geri sayım bittiği anda Dead Trigger 2 oyunu Android ve iOS kullanıcıları için indirmeye sunulacak. Geri sayım Türkiye saati ile 23:00 gibi sona eriyor. Bu saatten sonra Dead Trigger 2 Android ve iOS için indirilebilir.

Buradan geri sayımın yapıldığı sayfaya erişebilirsiniz.

Güncelleme:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.