Oyun

Zynga, CoasterVille'in büyük açılışını başlatıyor

Zynga’nın en son sosyal oyununda arkadaşlarınızla birlikte dünyanın en iyi tema parkını yapın.

Zynga, CoasterVille'in büyük açılışını başlatıyor

Dünyanın öncü sosyal oyun firması Zynga (NASDAQ: ZNGA), oyuncuların kendi lunaparklarını yarattığı, ilginç kurgular tasarladığı ve heyecanı arkadaşlarıyla paylaştığı yepyeni bir sosyal oyun olan CoasterVille’in tüm dünyada açılışını bugün açıkladı. Oyun, oyunculara sayısız olasılıkla büyülü bir dünya sunmak için lunapark kurgularının verdiği keyfi, cesaret isteyen araziler, ilginç karakterler ve yeni sosyal özelliklerle birleştiriyor. Zynga’nın Los Angeles stüdyosunda, büyük beğeni toplayan Empires & Allies oyununun yapımcıları tarafından geliştirilen oyun, Zynga’nın “Ville” türü oyunlarının en yenisi.

CoasterVille’in genel müdürü Amir Rahimi, "CoasterVille’de oyuncuları büyülü ve unutulmaz bir gezintiye çıkarmak istiyoruz" diyor ve devam ediyor: “Lunaparklar, üzerine çok iyi oyunlar yapılabilecek bir konu. Yalnız biz, oyunculara kendilerini ifade etmenin ve arkadaşlarıyla oynamanın eğlenceli yollarını sunan nostalji ve yeniliklerin bir karışımıyla kendi değişikliklerimizi de eklemek istedik. CoasterVille’de eklediğimiz sayısız lunapark eğlencesiyle oyuncuların neler yapacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

1354788774_coasterville-logojpg.jpg

CoasterVille’de oyuncular, dünyanın gördüğü en büyük lunaparkı yapma yolunda kendilerine yardım edecek renkli karakterlerle tanışıyor. Oyuncular, oyunun daha da derinine indikçe verdikleri kararların, ziyaretçilerin deneyimini ne kadar etkilediğini görecek. Oyuncular, hız trenleri, restoranlar ve hizmet binalarının yerleştirilmesine ne kadar özen gösterirse dünyanın en büyük lunaparkları sıralamasında o kadar hızlı yükselebilecek. Ziyaretçiler, acıktıklarını, sıkıldıklarını ve hatta tuvalet ihtiyaçları olduğunu oyuncuya bildirecekleri için her şeyden öte kaliteli müşteri hizmetlerinin önemi büyük.

CoasterVille, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç eğlenceli özelliğe sahip:

  • Heyecanlı, İsteğe Göre Değiştirilebilen Hız Trenleri – Hayal edebileceğiniz en iyi trenleri yaratmak için sınırsız sayıda parçayı ve rengi birleştirebilirsiniz. İsterseniz dünyanın en saçma trenini yapabilir, isterseniz çocuklar için her yeri atlıkarıncalarla doldurabilirsiniz. Her şey mümkün.
  • Hiçbir Park, Diğerine Benzemeyecek – Kurgu KrallığıVahşi Batı KasabasıSafari Ormanı gibi en sevdiğiniz arazi temalarıyla eşsiz parkınızı kişiselleştirin ve yeni ziyaretçilerin ilgisini çekmek için gizli tapınaklar, dev kaleler ve diğer muhteşem yapılar gibi özel binalar yapın.
  • Arkadaşlar Önemlidir – Eşsiz kaynaklara özel erişim vermeleri için arkadaşlarınıza güvenin. Bir arkadaşınızın lunaparkını ziyaret edip ona yardım elinizi uzatarak gelişmek ve genişlemek için hangi öğeleri toplayacağınıza siz karar verin. Yakında arkadaşlarınızın lunaparklarını gezecek, sizi yeni arkadaşlarla tanıştıracak ve lunaparkınızın büyümesini sağlayacak olan park Maskotları yaratabileceksiniz.
  • Hız Tutkusu – Ziyaretçilerinizin iyi vakit geçirmesini sağlayın ve adrenalin puanlarını toplamak için trenleri inanılmaz derecede “hızlandırın”. Ama dikkatli olun; çok fazla hızlandırmak, hem trenin hem de misafirlerin midesinin bozulmasına yol açabilir.
  • Eğlence Danışmanları – Tuhaf karakterlerden bu mesleğin sırlarını öğrenin. Lunapark sorumlusu Kelly, size işin yolunu yordamını öğretirken yerçekimine karşı gelen kurguların uzmanı çılgın deha Marty de yaratıcı vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmenize yardım edecek.

1354788866_frontier-themed-land.jpg

Oyun, ilk açılışta toplam 12 dilde çıkacak: : İngilizce, Danca, Flemenkçe, Almanca, Norveççe, İsveççe, Türkçe, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca ve geleneksel Çince.

CoasterVille, 06.12.2012 tarihinden itibaren aşağıdaki bağlantıdan Facebook üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilecek: http://apps.facebook.com/coasterville, ve yakında Zynga.com’dan da ulaiılabilecek.

Yorumlar
buğra
Bu oyuna bizi bulaştırdınız ve bigün dediniz ki artık türkçe yayınlanmayacak!!!! madem böyle bir durum vardı neden başında söylenmedi ve biz coasterville türkiye müşterileri zor durumda bırakıldı!!!! Bunun hesabını kime soralım???
Cevapla
Misafir
coasterville türkçeydi şu an değil bilen varmı
Cevapla
CoasterVille Hastası
Bana enerji hilesi nazım acil seviye olamıyorum.Ne olur enerji hilesi nazım bana enerji hilesinin adını söyleyin indireceğim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.