Oyun

Zynga hepsini birarada sundu!

Oyun dünyasının en beğenilenlerini birarada Facebook'ta sundu!


İçerisinde son derece gizemli Elvira, Amerikalıların eğlence kaynağı 'Duck Dynasty' ve 'Sex and the City'nin tutku kıvılcımının da bulunduğu yeni slot temalarında her oyuncuya yönelik bir şeyler var

Dünyanın ileri gelen sosyal oyun sağlayıcısı Zynga bugün en sevilen eğlence ikonlarını içeren yeni Hit It Rich! slot temalarını yayınlamaya başlıyor Oyuncular, ücretsiz ve gerçek hayata benzer şans oyunu deneyimi sunan ve yüksek kalitedeki slot işleyiş prensiplerine dayalı bir çevrimiçi şans oyunu olan Hit It Rich oyununa artık Facebook'ta http://zynga.com/game/slots adresinden ulaşabilecek, ayrıca bu oyunu çok yakında mobil cihazlarda da oynayabilecekler.

1383134238_hit-it-rich-ill-get-you-my-pretty-big-win.jpg

Hit It Rich! size en sevilen eğlence temalarıyla yeni oyun tarzları sunuyor. Hazır Cadılar Bayramı yaklaşırken, Karanlıklar Kraliçesi Elvira'nın  kendi temasına sahip Hit It Rich! slot oyunuyla içerisinde ona has arı kovanı şeklindeki saç stili, kan kırmızısı ruju ve simgeleşmiş karakteri bulunan garip ve ürkünç dünyasına dalabilirsin.  Çok yakında çıkacak olan Hit It Richoyununda A&E Network firmasından çıkan 'Duck Dynasty' dizisindeki Amerika'nın en sevilen ördek düdüğü üreticisi ailesi bulunacak.  Ayrıca oyuncular, Kasım'ın başlarında özel ve yepyeni 'Sex and the City'  temalı oyunda Carrie, Miranda, Samantha, Charlotte (ve tabii ki Bay Big!) ile yüksek topuklu ayakkabılarla dolu, büyüleyici bir maceraya atılacaklar.

Hit It Rich!,  arkadaşlarınla iletişim kurarak kendini kaptırmanı sağlayacak oyun tarzıyla kumarhanedeki slot makinesi oyunu hissiyatını birebir yaşatabilecek multimedya, tam ekran kumarhane slot makinesi deneyimini sunuyor.  Güzel çizimleri, orijinal sesleri, bonus oyunları, meydan okuma modları, sosyal hediye sistemi ve multimedya deneyimleriyle,  Hit It Rich! çevrimiçi ortamda bulunan en büyük markaları ve en eğlenceli slot makinelerini sunuyor. 

Hit It Rich!  Zynga'nın aynı zamanda Zynga Poker  oyununu da içeren sosyal kumarhane oyunlarının en yenisidir ve oyunculara eğlenceli, yüksek kaliteli ve ücretsiz oynanabilen sosyal kumarhane deneyimi sunar.  Oyun şu anda yedi dilde oynanabilmektedir: Almanca, Flemenkçe, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe ve İngilizce. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.