Oyun

Zynga, Ruby Blast'ı mobile taşıdı

Zynga, Ruby Blast’ı mobile taşıyarak yeni bir mobil oyun deneyimi sunuyor.

Zynga, Ruby Blast'ı mobile taşıdı

Ruby Blast'ın iPhone, iPad ve iPod touch versiyonlarının kullanıma sunulmasıyla beraber, Zynga milyonların web üzerinden severek oynadığı bir oyunu mobile taşımış oluyor. Zynga Arcade oyunları arasında mobile taşınan ilk oyun olan Ruby Blast, Zynga Poker ve Words With Friends ile beraber başlayan Zynga'nın çoklu platform atağının yeni bir adımını oluşturuyor.

Zynga, çoklu platformlardan ulaşılabilen yeni oyun kategorileri geliştirme stratejisi çerçevesinde yakın zamanda Bubble Safari'yi de mobil uygulama olarak kullanıma sunacak.

1353256691_ruby-blastmobliefriends.png

Ruby Blast mobile Zynga'nın Çin'deki ekibi tarafından geliştirildi ve Zynga'nın global ekip çalışmasının bir ürünü. Ruby Blast 13 dilde oynanabilmektedir – İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Korece, Çince, Norveçce, Danca ve Japonca. Zynga arcade oyunları Ruby Blast Adventures'un yanı sıra Bubble Safari ve Zynga Slinga'yı da içermektedir.

Ruby Blast’e  www.itunes.com/appstore adresinden Apple Store’da ulaşmak mümkündür.. Ruby Blast Adventure’e https://zynga.com/play/rubyblast adresinden ulaşılabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.