Oyun

Zynga, The Ville, ChefVille ve FarmVille 2 oyunlarını duyurdu!

Zynga bugün gerçekleştirdiği etkinlikte çok sayıda yeniliğin yanında önümüzdeki dönemde yayınlayacağı üç oyunu da açıkladı.

Zynga, The Ville, ChefVille ve FarmVille 2 oyunlarını duyurdu!

Zynga bugün gerçekleştirdiği Zynga Unleashed 2012 etkinliğinde multiplayer ve daha pek çok yeni özelliğe sahip platformunu duyurdu. Zynga Unleashed 2012 etkinliğinde birçok yenilik duyurdu ama bunu öncelikli bir haber olarak söyleyebiliriz. Zynga bugün gerçekleştirdiği etkinlikte çok sayıda yeniliğin yanında önümüzdeki dönemde yayınlayacağı üç oyunu da açıkladı. Bu oyunlar, The Ville, ChiefVille ve Farmville 2.

The Ville, gördüğümüz kadarıyla Sims'in direkt rakibi olabilecek bir yapım. Oyuna, bir karakter oluşturarak başlıyorsunuz. Daha sonra evinizi dekore edebiliyor, gerçek arkadaşlarınızla veya yeni insanlarla tanışabiliyor ve ikincil bir yaşam tasarlıyorsunuz. The Ville oyunu yarın tüm dünyada oynanabilecek.

1340743121_dream-homedolphintank-640x359.jpg

Zynga'nın açıkladığı oyunlardan biride ChiefVille, bu oyunda bir restoranı işletiyorsunuz. Oyunda asıl amaç yeni yemekler yapmak ve müşteri çekmek. Geçtiğimiz yıl ArcadeMonk'un oyunu Kebab Dünyası ile benzer bir yapıya sahip oyun ama kebap dışında yemekler de yapabiliyorsunuz. Gerçek yemek tarifleri Zynga ile paylaşıldığı takdirde oyuna ekleneceği söyleniyor. ChiefVille oyunu da kısa bir süre sonra oyuncularla sunulacak. Oyunun fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

En büyük heyecanı yaratan oyun ise şirketin kurucusu ve CEO'su olan Mark Pincus'un kendisinin tanıttığı FarmVille 2 oldu. FarmVille 2 üç boyutlu hale getirilmiş ve ekinler dışında etrafla etkileşimin arttığı net bir şekilde görülüyor. FarmVille 2′nin ilk görüntülerini aşağıda izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.