17 Ocak haftası vizyona giren filmler! - Page 1

Dolittle


İngilterenen en ünlü veterineri olan Dr John Dolittle, karısını kaybetmesinin ardından kendini evine kapatır. Onu yeniden genç kraliçenin hastlanaması evinden çıkaracaktır. Bu hastalığa çare olmak için bir yolculuğa çıkan Dolittle a bu yolculukta bir goril, bir ördek, bir deve kuşu ve bir papağan eşlik edecektir. Filmin başrolünü Marvel sinematik evreninin Demir Adam'ı olarak tanınan Robert Downey Jr. üstleniyor.

17 Ocak haftası vizyona giren filmler! - Page 2

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı


Film, Balkan coğrafyasındaki zulmün önüne geçmek için zorlu bir mücadeleye girişen Fatih Sultan Mehmet'in seçkin savaşçı birliği Akıncıların hikayesini konu almakta. Fatih Sultan Mehmet, İstanbul’un fethinin ardından rotasını Roma’ya çevirir. Ancak bu sırada Sırp kralı Lazar, Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa’daki kararlı ilerleyişinin önüne geçmek ister. Fatih Sultan Mehmet'e ölümüne bağlı olan Akıncılar, Osmanlılara karşı Katolik dünyası ve Papa ile ittifak kuran, Balkan coğrafyasında büyük bir zulme neden olan Lazar’ın planını bozmak için, harekete geçer. Fatih’in Akıncıları, hak ve adaleti sağlamak ve yaşanan zulme dur diyebilmek için zorlu bir mücadeleye girişir.

17 Ocak haftası vizyona giren filmler! - Page 3

Bedenimi Kaybettim


Film, ayrıldığı vücudunu bulmaya karar veren ve bunun için laboratuvardan kaçan bir elin hikayesine odaklanıyor. Bedeninden ayrılmış bir el, ait olduğu vücudu bulmak için laboratuvardan kaçarak yola koyulur.


Fakat bu hiç de kolay olmayacaktır, çünkü yol boyunca karşısına üstesinden gelmesi gereken birçok engel çıkar. Pizza kuryesi olan Naoufel’e kavuşmak için her şeyi yapmaya hazır olan el, önüne çıkan güvercinler ve sıçanlarla mücadele eder. Elin vücuttan nasıl ayrıldığının cevabı ise Naoufel ve Naoufel’in kütüphane çalışanı Gabrielle’e olan hislerinde saklıdır.

17 Ocak haftası vizyona giren filmler! - Page 4

Karabasan


Bir psikiyatri doktoru, ailesini öldüren genç bir kızın işlediği cinayetleri anlamak için onun günlüğünü okumaya başlar. Doktor günlüğü okudukça, genç kızın aklını kaybetmesine neden olan uykusuzluk, kafa karışıklığı gibi durumları yaşamaya başlar.


Yönetmen: Joe W Nowland
Oyuncular: Traci L. Newman, Tatiana Warden, Phil Baker, Joe W Nowland, Lauretta Compton
Tür: Korku, Gerilim
Yapım Yılı: 2019 (77 dk)
Vizyon Tarihi: 17 Ocak 2020 Cuma
Senaryo: Joe W Nowland, Daniel White
Yapımcı Firma: Hawk9 Productions
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Wake Up
Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.