2000'li yılların en iyi 10 yabancı komedi filmi! - Page 1

Bir film sever olarak diğer film severlerin bu anlamda ne kadar seçici olduklarını tahmin edebiliyorum. Sonuçta her film severin diğer filmlere nazaran daha fazla ilgi gösterdiği türler mevcut. Aksiyon, macera, çocuk, komedi, drama, bilim kurgu, animasyon, suç, aile, fantezi, korku, müzikal, gizem, gerilim, aşk, spor, gerilim, western ve daha birçok örnek mevcut. Ancak komedi filmlerinin yerinin, diğer film türlerine göre farklı bir yere sahip olduğunu söylemek pek de yanlış sayılmaz.


Zira yoğun iş hayatından, ya da günün yorucu akımından olumsuz etkilenen ruh halimizi, zaman zaman gülerek ve eğlenerek izlediğimiz komedi filmleri ile yeniden motive edebiliyoruz. Sağlığımızı korumak ve sosyal mesafe bilincini yaymak adına evlerimizden ayrılmadığımız bu karantina günlerinde, komedi filmleri seyretmek isteyen sinema severlerin yüzlerinde bir nebze olsun tebessüm oluşturabilmek adına, birbirinden eğlenceli 10 komedi filmini sizler için bir araya getirdik.


Listemizde, 2000'li yıllarda çekilen ve aldığı olumlu eleştirilerle ön plana çıkan, seyri keyifli birbirinden şahane komedi filmleri yer alıyor. Dilerseniz lafı uzatmadan o filmlerin bulunduğu listemize gelin hep birlikte göz atalım.


İşte 2000'li yılların en iyi 10 yabancı komedi filmi tavsiyeleri;

2000'li yılların en iyi 10 yabancı komedi filmi! - Page 2

500 Days Of Summer - Aşkın 500 Günü


IMDb Puanı: 7.7 Puan

2000'li yılların en iyi 10 yabancı komedi filmi! - Page 3

The Hangover - Felekten Bir Gece Serisi


IMDb Puanı: 7.8 Puan

2000'li yılların en iyi 10 yabancı komedi filmi! - Page 4

Hot Fuzz - Sıkı Aynasızlar


IMDb Puanı: 7.8 Puan

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.