İş yoğunluğu, hayatın stresi derken bazen gülmeyi unutuyoruz. Bu aşamada komedi filmleri bizlere en iyi motivasyon oluyor.

Ancak zaten kısıtlı olan zamanınızı bir de komedi filmi ararken kaybetmemeniz için, beğeneceğinizi düşündüğümüz, sizleri izlerken kahkahalara boğacak olan bazı komedi filmlerini sizler için bir araya getirdik.


İşte 2019 yılının en iyi 10 komedi filmi;

Aykut Enişte


Aykut Enişte, aile özlemi çeken ve yalnızlığından şikayetçi olan bir adam olan Aykut'un hikayesini konu ediyor. Aykut, evlenip yuva kurmanın hayali ile yaşayan genç bir adamdır. Sevgili Nurhan ile hayallerini gerçekleştirmeye adım adım yaklaşan Aykut, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Düğüne bir hafta kala dükkanına hırsız giren Aykut, tüm birikimini kaybeder. Dükkana hırsızın girmesi, sadece Aykut’un maddi kaybına neden olmaz aynı zamanda başına türlü işler açılmasına da neden olur. Dükkana bakmak için sigortadan gelen Gülşah'ın, Aykut’tan küçük bir iyilik istemesi hepsinin hayatının değişmesine neden olur. Kendi halinde kimsesiz bir adam olan Aykut, bir anda kendisini iki ailenin damadı olarak bulur. Bakalım Aykut, içine düştüğü bu karışık durumdan kendisini kurtarmayı başarabilecek mi hep birlikte göreceğiz.


Vizyon tarihi 24 Mayıs 2019 (1s 55dk)
Yönetmen Onur Bilgetay
Oyuncular: Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli devamı
Tür Aile, Komedi
Ülke Türkiye

Düzenbazlar


Düzenbazlar, birlikte çalışmaya karar veren iki dolandırıcı kadının hikayesini konu ediyor. Josephine Chesterfield, zengin insanları dolandıran, çekici bir kadındır. Düzenlediği planlar sayesinde arzuladığı paraya sahip olan Josephine’in dünyası, kurnaz olduğu kadar özgür de bir ruhu olann olan Penny Rust ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır. Josephine gibi dolandırıcı olan Penny, onunla tanışmasıyla bu zamana kadar ne kadar da küçük işlerin peşinde koştuğunun farkına varır. Josephine ile birlikte çalışmak isteyen Penny, sonunda genç kadını ikna etmeyi başarır. Birlikte bir işe başlamadan önce Josephine, insanları daha iyi kandırabilmek için Penny’e bir dizi taktik verir. Kendisi gibi olabilmek için Penny’ye her türlü eğitimi veren Josephine, sonunda istediği gibi bir ortak yaratmayı başarır. İki cazibeli dolandırıcının hedefinde ise bir teknoloji milyarderi vardır.


Vizyon tarihi 31 Mayıs 2019 (1s 34dk)
Yönetmen Chris Addison
Oyuncular: Rebel Wilson, Anne Hathaway, Alex Sharp (II) devamı
Tür Komedi
Ülke ABD

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.