Bir Zamanlar... Hollywood'da


1969 yılında geçen Once Upon a Time in Hollywood'da, Western filmlerinin yıldızı Rick Dalton ve dublörü Cliff Booth artık tanımadıkları bir şehirde iş yapmaya çalışmaktadırlar. Dalton'un ünlü komşusu Sharon Tate, Charles Manson ve yandaşlarının işleyeceği korkunç bir suçun kurbanı olurken komşuları olan Dalton ve Booth'un yolları hiç beklemedikleri bir şekilde bu hikayeyle kesişecektir.

Korku Hikayeleri


Alvin Schwartz tarafından aynı isimdeki çocuk kitapları serisine dayanan André Øvredal tarafından yönetilen, beyaz perde uyarlaması bir korku filmidir.


Scary Stories to Tell in the Dark'ın senaristleri arasında ünlü yönetmen Guillermo del Toro da yer alıyor. Filmde, bir grup genç, nefes kesici bir şekilde korkunç ölümleri kapsayan birtakım gizemleri çözerek kasabalarını kurtarmak için korkularıyla yüzleşecektir.

Kod Adı: Angel


Kod Adı Olympus ve Kod Adı Londra filminin devamı olarak karşımıza çıkan Angel Has Fallen... Bu defa başkanlık koltuğunda Morgan Freeman'ı görürken, kadroya Jada Pinkett Smith ve Danny Huston gibi isimlerin de dahil olduğunu görmekteyiz.


Mike (Gerard Butler) karakterini bu sefer Başkana suikast düzenleme teşebbüsüyle kaçak durumda görmekteyiz. ilk iki filmdeki gibi yine aksiyonun bol olduğu bir film bizi bekliyor gibi, elbette izleyip hep birlikte göreceğiz.

Acele Baba Aranıyor


Film Fransa’da yaşayan mülteci çocukların yaşadıkları zorlukları mizahi olarak anlatıyor. Damien, ilkokulda öğretmenlik yapan ve sessiz, sakin bir yaşam süren genç bir adamdır. Bir gün, öğrencilerinden Bahzad adında bir çocuğun, ebeveynlerinin geçmişi nedeniyle sınır dışı edileceğini öğrenir. Öğrencisinin sınır dışı edilmesine üzülen Damien, çocuğun ülkede kalması için neler yapabileceğini düşünür. Damien, avukat olan kız kardeşi Melanie’nin de yardımıyla Bahzad’ın babası olduğunu söyleyerek onu nüfusuna alır.


Damien, Bahzad’ı sınır dışı edilmesini engellese de onun gibi birçok çocuğun olduğunu fark eder. Kurtarılması gereken çocuklar için bir şeyler yapmaya karar veren Damien ve kardeşi Melanie, bürokrasinin sınırlarını zorlamak için yola koyulur.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.