25 Ekim haftası vizyona giren filmler! - Page 1

Cinayet Süsü
Film, gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu alıyor. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin'den oluşan Cinayet Büro ekibi ilginç bir vaka ile karşı karşıyadır. Birbiri ardına işlenen cinayetleri araştıran ekip, hiçbir delil ve ipucuna ulaşamaz.


Cinayetlerin sürekli artması, basının ve halkın olayla fazlasıyla igilenmesi, buna rağmen ekibin hiçbir ilerleme katedememesi Başkomiser Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı oluşturur. Bu sırada Emniyet Genel Müdürü, davanın çözümünde yardımcı olması için “suç uzmanı” Dizdar Koşu'yu Emin'in ekibine atar. Bakalım ekip cinayetlerin sırrını çözebilecek midir?

25 Ekim haftası vizyona giren filmler! - Page 2

Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi
Çocuk filmi olan Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi, Dev Kuş’a ulaşmak için zorlu bir maceraya atılan Aslı, Can ve Mert'in hikayesini konu almaktadır. Bir kaza geçiren Aslı, Can ve Mert, kendilerini farklı bir boyutta bulur. Bulmaca Kulesi denen yere ışınlanan gençler, burada karşılarına çıkan gizemleri çözmeye çalışır. Bu macera sırasında Aslı, Can ve Mert'İn yolu kulenin koruyucusu ve mimarı olan Lugaz Efendi’nin sevimli robotu Lugit ile kesişir. Lugit’le birlikte Kulenin düşmanı Hüdaverdi’nin tuzaklarını bozan gençler, artık kuleden ayrılmaya karar verir. Hüdaverdi’nin hükmettiği tehlikeli bir bölgeye ulaşan Aslı, Can ve Mert, bu sırada Dev Kuş'un yuvasında buluşmak üzere Lugit ile ayrılır. Dev Kuş'a ve Lugit'e ulaşmak için yola koyulan gençler, kendilerini bulmacalarla dolu bir maceranın içinde bulur. Bakalım bulmacaları çözebilecekler midir?

25 Ekim haftası vizyona giren filmler! - Page 3

Deri Ceket
Film, geyik derisinden yapılan ceketini takıntı haline getiren 40’lı yaşlardaki bir adamın suça bulaşma hikayesini konu alıyor. Karısı tarafından terk edilmiş bir adam olan Georges'un hayatta en önem verdiği şey deri ceketidir. Gözü görmeyen Georges, başkalarının herhangi bir ceket sahibi olması fikrini dahi kabul edemez. Georges'un ceketine olan bu saplantısının, onu nasıl farklı bir adama dönüştürdüğünü hep birlikte izleyeceğiz.

25 Ekim haftası vizyona giren filmler! - Page 4

Muhbir
Film, özgürlüğe kavuşmak için uyuşturucu çetesinin içerisinde sızmak zorunda kalan eski bir ajanın hikayesini konu alıyor. Eski bir özel kuvvetler ajanı olan Pete Koslow, birçok başarıya imza atmış bir şekilde emekliye ayrılmıştır. Fakat Pete Koslow'un dünyası, karısını korumak için giriştiği bir mücadeleden sonra hapse girdiğinde tepetaklak olur. Koslow'a iki FBI ajanı için muhbirlik yapmak ve gizli yeteneklerini kullanarak New York'taki en güçlü suç patronu olan General'i devirmeyi kabul etmesi durumunda erken tahliye şansı verilir. Ancak Koslow'a özgürlüğünü kazandırması gereken gizli operasyon gizli bir NYPD polisinin ölümüne yol açtığında işler değişir ve Koslow kendisini FBI ve mafya arasındaki çapraz ateşin ortasında bulur. Koslow, kendisini ve ailesini kurtarmak için New York'un en güçlü üç örgütünün, New York Polis Departmanı'nın, FBI'ın ve mayfanın ve  pençelerinden kurtulmak zorundadır. Bakalım Koslow bunu başarabilecek midir? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.