Sinema
30 Mart haftasında gösterime giren filmler!

30 Mart haftası vizyona giren filmler!

30 Mart 2018 itibariyle gösterime girecek filmleri sizler için listeledik. Bu hafta vizyonda 3 yabancı, 6 yerli film yer alıyor.

30 Mart 2018 tarihi itibariyle ülkemizde 9 film gösterime girecek. Bunlar arasında korku-gerilim türündeki Thelma ve aksiyon türündeki 12 savaşçı filmleri dikkat çekiyor.

30 Mart haftası vizyona giren filmler! - Resim : 1

Şimdi de bu filmlere göz atalım:

12 Savaşçı

Film, 11 Eylül 2001 faciasından sonraki zamanlarda konumlanıyor. Elit bir grup Amerikan askeri, Afganistan'a ayak basıyor ve facianın arkasındaki olayları inceliyor. Grup, gerçeğe yaklaştıkça ne kadar çaresiz olduklarının farkına varıyor. Yapımın başrolünde Thor rolüyle tanıdığımız Chris Hemsworth yer alıyor.

Arapsaçı

Yapımda, kendilerine büyük ikramiye çıkan bir grubun yaşadığı sorunlar ele anılıyor. Paranın getirdiği sorunlar dostlukları zedelerken, büyük gerilimler ortaya çıkar.

Arapsaçı'nın yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı üstlenirken, başrollerde : Hakan Meriçliler, Şinasi Yurtsever, Açelya Topaloğlu gibi isimler yer alıyor.

Ready Player One

Oscarlı yönetmen ve yapımcı Steven Spielberg yönetmenlik koltuğunda otururken;  Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsoh gibi isimler bilim-kurgu filminde başrolleri paylaşıyorlar. Yapımın konusunu ele alalım: Ailesini küçük yaşta kaybeden Wade Watts'un gerçek dünyanın sıkıntılarından kaçmak için zamanını The Oasis adlı bir oyun evreninde geçirmesine yoğunlaşıyoruz.

Bizim Köyün Şarkısı

Hayatı boyunca müzik temalı bir yarışmaya katılmayı hedefleyen Çınar, babasının inadı yüzünden istediğini elde edemez. Tam da bu noktadan sonra işler karışır: Tansel Öngel, Güneş Sayın, Berat Efe Parlar'ın başrollerini üstlendiği yapımın yönetmenlik koltuğunda Tuğçe Soysop oturuyor.

Kabus

Cinlerle ilgili filmlerden biriyle daha karşıyayız. Yapımda, yaşadışı travmaların arkasından Cinlerle karşılaşan Özge'nin hikayesini takip ediyoruz.

Kelebekler

Üç kardeşin yollarının ayrılmasını ve tekrar birleşmesini konu alan filmde; Bartu Küçükçağlayan, Tuğçe Altuğ, Tolga Tekin, Serkan Keskin, Hakan Karsak, Ezgi Mola, Ercan Kesal gibi önemli oyuncular yer alıyor.

Kickboxer: Misilleme

Öldürülen kardeşinin intikamını almakta saplantılı olan Kurt Sloane (Alain Moussi) yanından Jean-Claude Van Damme ve Christopher Lambert'ın canlandırdığı karakterleri bulacak ve işler aksiyon turfanına dönüşecek.
 


Ruhlar Evi


Sagu ve Pagu


Thelma

Norveçli bir öğrenci olan Thelma'nın yaşadığı kasabadaki karanlık gerçekler konu alınıyor. Thelma, kendini kısa süre içinde somut bir kabusun içinde bulunuyor. Yapımın başrollerini Eili HarboeKaya WilkinsHenrik Rafaelsen üstleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.