4 Ekim haftası vizyona giren filmler! - Page 1

Hareket Sekiz
Film, Rus mafya liderinin peşinde düşen üç polis memurunun hikayesini konu alıyor. Bu zamana kadar tesadüfi başarılar elde eden polis memurları Bünyamin, Reşat ve Kazım’ın zorlu bir görevi vardır. Rus mafya lideri Zolka, büyük bir kaçakçılık peşindedir. Zolka, bor madenini, özel bir silahta kullanılması için Türkiye’den yurt dışına kaçırmayı planlamaktadır. . Rus mafyasının alt etmekle görevlendirilen Bünyamin, Reşat ve Kazım, kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulurlar.

4 Ekim haftası vizyona giren filmler! - Page 2

Joker
Film, başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck'in hayatını konu alıyor. Toplum tarafından dışlanan bir adam olan Arthur, hayatta yapayalnızdır. Sürekli bir bağ kurma arayışında olan Arthur, yaşamını taktığı iki maske ile geçirir. Gündüzleri, geçimini sağlamak için palyaço maskesini yüzüne takan Arthur, geceleri ise asla üzerinden silip atamayacağı bir maske takar. Babasız büyüyen Arthur’u en yakın arkadaşı olan annesi Happy adıyla çağırır. Bu lakap, Arthur’un içindeki acıyı gizlemesine yardımcı olur. Fakat ne yazık ki maruz kaldığı zorbalıklar, onun gitgide toluma aykırı bir adam haline gelmesine neden olur. Yavaş yavaş psikolojik olarak tekinsiz sulara yelken açılan Arthur, bir süre sonra kendisini Gotham Şehri’nde suç ve kaosun içinde bulur.


Kısacası filmde Arthur'un, zamanla kendi kimliğinden uzaklaşarak, Joker karakterine nasıl büründüğüne şahit olacağız.

4 Ekim haftası vizyona giren filmler! - Page 3

Kral Şakir “Korsanlar Diyarı”
Filmde, tarih öncesine ait dev bir yaratık, okyanusun en derin yerinden çıkar ve şehre doğru yaklaşmaya başlar. Canavarı yenebilecek tek güç altın bir savaş topudur. Şakir ve ailesi bu topu bulmak üzere yola çıkar, ancak işler ters gider ve Bermuda Şeytan Üçgeni’ndeki gizemli bir kürenin içine hapsolurlar. Hapsoldukları yer ise korsanların kol gezdiği, canavarların yaşadığı fantastik bir evrenin ta kendisidir.

4 Ekim haftası vizyona giren filmler! - Page 4

Kuşatma Yedi Uyuyanlar
Film, vatanı için her şeyi yapmaya hazır olan eski bir askerin, vatanı üzerinde oynanan oyunları bozmak için girdiği mücadeleyi konu almaktadır. Turan, Türk İrtibat Timi subayıdır. Kendisine verilen zorlu görevlerin başarıyula üstesinden gelen Turan, bu sefer ölüm kalım savaşıyla karşı karşıyadır. Vatanı uğruna her şeyi yapmayı göze alan Turan, kaos baronlarının kurdukları büyük komploya karşı zorlu bir mücadeleye girişir. Bu sırada yıllar sonra yeniden ortaya çıkan Nemesis adlı terör örgütünün karşısına derin milletin evlatları "Yedi Uyuyanlar" çıkacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.