Sinema

ALF geri dönüyor!

Kedi düşmanı, uzaylı Alf ve Tanner ailesinin maceraları geri dönüyor.


Bilmiyorum yeni nesil ALF'i hatırlar mı ancak seksenler ve doksanlar çocuklarını  ekranların başına kitleyen dizilerden biri de ALF idi.

Kedi düşmanı, uzaylı Alf ve Tanner ailesinin maceraları, tüm dünyada ilgiyle izlenmiş, ülkemizde de favori diziler arasına girmeyi başarmıştı. Warner Bors., sevilen dizi ALF'in yakında tekrardan televizyondan sunulacağını resmi olarak duyurdu. Peki ALF'in öyküsü nedir?

Melmac kuşağı gezegeni çevresinden gelen ALF, Tanner ailesiyle birlikte yaşamaya başlar. Kedilere olan iştahlı tutkusuyla bilinen ALF ve Tanner ailesinin maceraları, 1986 ile 1990 yılları arasında birçok bölümü ile televizyonda insanların favori dizileri arasındaydı.

ALF geri dönüyor!

Türkiye'de TRT ekranlarında yayınlanan ALF, (Alien Life Form) karakterine; Türk tiyatrosunun dev isimlerinden Müşfik Kenter'in sesi ile hayat vermişti. ALF'in yeniden çekileceğini duyuran Warner Bors.'dan henüz yeni diziyle ilgili ayrıntılı bilgi paylaşılmış değil.

ALF'in yeni bir ailenin çatısı altına gireceği ve dizinin kaldığı yerden devam edeceği iddialar arasında. Bu arada asıl heyecanlandıran detay ise orijinal dizinin yazarları Tom Patchett ve Paul Fusco tekrardan işin başına dönüyor. Bu bilgiler dışında henüz elimizde bir detay yok maalesef. Bakalım dizi zamanında gördüğü ilgiyi şimdi de görebilecek mi?

Yorumlar
yakup
alf kostümünü yine aynı kişi mi giyecek yoksa başka biri mi bu konu hakkında bilgi varmı türkçe seslendirmesini kim yapacak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.