Sinema

Aquaman filminden ilk görseller geldi!

Justice League filminde karşımıza çıkan Aquaman’in kendi özel filmi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Aquaman filminden ilk görseller geldi!

İlk olarak Justice League filminde karşımıza çıkan Aquaman’in beyaz perde macerası kaldığı yerden devam ediyor.

Başrolünde Jason Momoa‘nın yer aldığı solo film sene sonunda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Henüz yönetmen James Wan tarafından bir tanıtım paylaşılmış değil ancak son gelen bilgilere göre filmi konusunda oldukça iddialı konuian yönetmen, ne zaman kendisini hazır hissederse o zaman fragmanı yayınlayacağını ifade etmekte. 

Aquman filminden yeni detaylar!

Başrolde Jason Momoa’yı izleyeceğimiz filmde Mera rolünde Amber Heard yer alıyor. Onlara Patrick Wilson, Dolph Lundgren, Willem Dafoe ve Graham McTavish gibi isimler de eşlik ediyor olacak film boyunca. Yarı Atlantisli olan Arthur Curry‘nin şimdiye kadar denizaltından uzakta, insanlarla yaşadığını Justice League sayesinde biliyoruz.

Onun Mera ile tanışmasının ardından Atlantis’e çekilmesi uzun sürmeyecek gibi görünüyor. Bu sayede onun ailesine ve geçmişine dair yeni bilgiler gün yüzüne çıkacak. Atlantis’in kralı olabilmek için ciddi bir yol katetmesi gerekecek. Karşısında ise Ocean Master ve Black Manta gibi kötüler olacak. 

Aquaman 21 Aralık 2018'de merakla bekleyenleri ile buluşacak. Paylaşılan görsellere yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.