Sinema

Aquaman filminden yeni fragman geldi!

Jason Momoa'nın başrolünde oynayacağı Aquaman filminden yeni bir televizyon spotu yayımlandı. İşte detaylar!

Aquaman filminden yeni fragman geldi!

Jason Momoa'nın başrolünde oynayacağı Aquaman filminden yeni bir televizyon spotu yayımlandı. 

Genel olarak film bizlere oldukça bol aksiyonlu bir macera sunacak gibi duruyor. Özellikle Atlantis sahneleri gerçekten şahane. Peki Aquaman filminde hikayemiz ne olacak? Arthur Curry kendisiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfedecek. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir.

Ancak Aquaman'in sinsi kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir. 

Aquaman filminden yeni fragman geldi!

DC çizgi romanlarının en köklü kahramanlarından biri olan Aquaman’e filmde  Jason Momoa hayat veriyor. Başrol isme filmde Nuidis Vulko rolünde 3 Oscar adayı Willem Dafoe, Mera rolünde güzel yıldız Amber Heard, Kraliçe Atlanna rolünde Oscar ödüllü Nicole Kidman, Ocean Master rolünde 2 Altın Küre adayı Patrick Wilson, Kral Nereus rolünde Dolph Lundgren ve kötü adam Black Manta rolünde ise Yahya Abdul-Mateen II eşlik ediyor.

Ünlü yönetmen James Wan’ın yönetmen koltuğuna geçtiği Aquaman, 21 Aralık’ta sinemalarda olacak. Bakalım film bekleneni verebilecek mi? 

Yorumlar
Pınar Akın
Atlantis' i kuran da bu ileri medeniyetin helak edilmesine sebep olan duayı ederek, onu yok eden de Atlantis İmparatoriçesi Venüs' tür. Gerçek Efsane , Olağanüstü Yüce İmparatoriçe geri dönüyor! Nankör insanoğlunun hevesini kursağında düğümleyip; iradesiz , azgın adamları yerin dibine geçirecek olan Dev' in şamarı, zalimleri böcek gibi ezecektir. Taklitçi maymunlar gibi mide bulandırarak ,ortalıkta dolanan günahlarına batmış aktörlerle ve aktrislerin payına da rezil hayvanlar seviyesinde tavırlarla kuyruklarını kıstırıp kaçmak düşecektir.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.