Avengers: Endgame'de akıllara takılan sorular! - Page 1

1. Gamora'ya Ne Oldu?


Infinity War'da Thanos tarafından uçurumdan itilen Gamora, Endgame ile yeniden karşımıza çıktı. Son olarak Star Lord'u tekmelerken gördüğümüz Gamora sonrasında ortadan kayboldu.Tony Stark'ın cenazesinde de görülmeyen Gamora'nın geçmişe geri dönüp dönmediği bilinmiyor.

Avengers: Endgame'de akıllara takılan sorular! - Page 2

2. Nebula Nasıl Yaşıyor?


Nebula'nın geçmişe gidip, geçmişteki Nebula'ya yakalanmasının ardından yaşananlar pek de mantıklı görünmüyor. Gelecekteki Nebula, geçmişteki Gamora ile birlik olup geçmişteki Nebula'yı öldürmüştü.Geçmişteki Nebula'nın var olmaması gelecekteki Nebula'yı da öldürmeliydi. Ancak böyle bir şey göremedik.

Avengers: Endgame'de akıllara takılan sorular! - Page 3

3. Thor, Guardians of The Galaxy'ye mi Katıldı?


Thor, Asgard halkını Valkyrie'ye emanet ederek artık onları yönetmek istemediği söylemişti. Ayrıca Guardians of The Galaxy ekibinin gemisinde, Star Lord ile bir liderlik yarışına girdi. Ancak Marvel, Chris Hemsworth'ün emekli olacağını söylemişti. Thor emekli mi oldu; Guardians of The Galaxy ekibine mi katıldı?

Avengers: Endgame'de akıllara takılan sorular! - Page 4

4. Valkyrie, Asgard'da Neyi Değiştirecek?


Thor, Valkyrie'yi Asgard halkının kraliçesi ilan ederek kendi yoluna gitti. Ancak gitmeden önce Valkyrie'nin Asgard yönetiminde birçok iyi değişiklikler yapacağını söyledi. Bu değişiklikler neydi? Son Valkyrie, Shield'a katılıp halkını yeniden savaşçılık üzerine mi eğitecek?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.