Sinema

Avengers: Endgame'den karakter posterleri geldi!

Avengers: Endgame'den yeni sanatsal karakter posterleri paylaşıldı!

Avengers: Endgame'den karakter posterleri geldi!

Geçtiğimiz haftalarda birçok kez adı o zamanlar henüz belli olmayan yeni Avengers Infinity War'un ikinci filminin fragmanının yayınlanacağı duyurulmuş, ancak Amerika'da ülke gündeminin sürekli değişmesi nedeniyle Avengers hayranları uzun süre bekletilmek zorunda kalmışlardı.

Tüm bunların ardından yayınlanan fragman ile filmin adının Avengers: Endgame olduğu duyurulmuş ve fragman izlenme rekorları kırmıştı. Şimdi ise filme dair sanat çalışması olarak yapılan karakter posterleri filmin hayranları ile paylaşıldı.

Karakter posterlerinde Captain America (Chris Evans), Iron Man (Robert Downey Jr.), Black Widow (Scarlett Johansson), son filmlerde görülemeyen Hawkeye (Jeremy Renner), vazgeçilmez yeşik canavarımız Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth), Captain Marvel (Brie Larson), Ant-Man (Paul Rudd), Rocket, Nebula (Karen Gillan), Thanos (Josh Brolin) gibi isimler yer alıyor.

"Avengers Infinity War"un ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür.

Avengers: Endgame'den karakter posterleri geldi!

Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir.

Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir.

Ancak Kuantum Bölgesi'nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir.

Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir. Russo Kardeşlerin yönetmen koltuğuna oturduğu "Avengers: Endgame" 26 Nisan 2019 tarihinde ülkemizdeki sinemalarda izleyicilerin karşısına çıkacak. 

"Avengers Infinity War"un ardından Marvel evrenindeki pek çok süper kahramana veda etmek zorunda kalmıştık. 

Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury kahramanlar Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştu.

Geriye neredeyse yalnızca orijinal Avengers ekibinin kalmasıyla birlikte Avengers: Endgame filmi dünya çapında en çok heyecanla beklenen filmler arasında yer alıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.