Avengers: Endgame'in nefes kesici anları! - Page 1

1. Thor'un Thanos'u Öldürmesi


Kahramanlarımızın Nebula sayesinde Thanos'un yerini tespit etmesinin ardından Thor'un fazla aceleci davranması şaşırtıcı bir durum oldu. Her şeyini kaybetmiş biri olabilir. Ancak Şimşek Tanrısı ve geriye kalan Asgard halkının yöneticisi konumundaki birinin öfkesine yenik düşüp Thanos'u anında öldürmesi, fazlasıyla şok eden bir an olur.

Avengers: Endgame'in nefes kesici anları! - Page 2

2. Geçmişe Dönüş


Avengers ekibi, Ant-Man'in ortaya attığı fikir ve Tony Stark'ın o fikri geliştirmesi sayesinde kuantum fiziğini kullanarak geçmişe gidecektir. Ancak bu gerçekten işe yarayacak mıdır? Hepsi geçmişe gitmeyi ve daha da önemlisi geri dönmeyi başarabilecek midir?

Avengers: Endgame'in nefes kesici anları! - Page 3

3. New York'a Dönüş


Avengers ekibi her şeyin başladığı yere geri döndü. Ant-Man Geleceğe Dönüş filmi gibi olmadığını düşünse de tam olarak Geleceğe Dönüş'teki gibi zamanla oynayan ekip, geçmişteki özlem duydukları kendileriyle karşılaştılar. Dünyanın ve ekibin ne kadar çok değiştiğini farkettiğimiz bu sahne, filmin duygusal anlarından birini oluşturuyordu.

Avengers: Endgame'in nefes kesici anları! - Page 4

4. Black Widow'a Veda


Natasha Romanoff'un ölümü hepimizi hüzne boğmuştur. Hawkeye ile olan aile bağı da bu üzüntünün tuzu biberi haline geliyor. Black Widow'un, kendini en yakın arkadaşı için feda edebilecek kadar mükemmel bir kahraman olması, cesareti ve gücü, 'keşke geri getirmenin bir yolu olsaydı' dememize neden oldu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.