Sinema

Avengers: Infinity War için yeni video (Türkçe altyazılı)

Avengers: Infinity War için yeni video yayınlandı. Türkçe altyazı seçeneğinin yer aldığı videoda Avengers: Infinity War filminin setinden görüntüler ve film ile ilgili bazı bilgiler yer alıyor.

Avengers: Infinity War için yeni video (Türkçe altyazılı)

Çizgi roman filmlerinin merakla beklediği Avengers: Infinity War filmi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Avengers: Infinity War için bu sefer film setinden başrol oyuncuları ile yapılmış röportajları içeren yeni video yayınlandı. Türkçe altyazı seçeneğinin yer aldığı Avengers: Infinity War videosunda, Spider-Man ve Iron Man dikkat çekiyor.

İlki 2018 yılında vizyona girecek olan Avengers: Infinity War, iki part halinde olacak. İlk filmde dayak yemesi beklenen süper kahramanların, Avengers: Infinity War Part II'de durumu toplayıp, Marvel evreninin baş düşmanı Thanos'ı yenmeyi başaracak.

67 farklı Marvel karakterinin yer alacağı söylenen Avengers: Infinity War için yayınlanan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Türkçe altyazı için YouTube üzerinden altyazı seçeneğini açmanız gerektiğini belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.