Sinema

Black Mirror'ın 4. sezonu yayında

Distopik drama Black Mirror'un 4. sezonundaki 6 yeni bölüm bugün Netflix'te yayınlandı.


Yılbaşında ne yapacağını bilemeyenlerin yardımına Netflix yetişiyor. Yeni yılı kutlayarak yayınladığı 6 bölümlük 4. sezon öğlen saatlerinde yayına girdi.

Black Mirror, drama, macera, hiciv ve bilim kurgu tarzını işleyen ve özellikle sosyal hiciv konusunda üstüne tanımayan bir İngiliz televizyon dizisidir. İzleyenler üzerinde sosyal konuları işlediği için büyük etkiler bırakır. Hicvi de katarak oldukça başarılı kullanması onu diğerlerinden ayıran en büyük özellik.

Dizinin yapımcısı Charlie Brooker Black Mirror hakkında "Her bölüm farklı oyuncu kadrosu, farklı mekan ve hatta farklı gerçeklik algısına sahip. Fakat hepsi hem günümüzdeki yaşam tarzımız hem de hoyrat isek 10 dakika içerisinde yaşayabileceğimiz şeyler hakkında." demiştir.

Şimdiye kadar 13 bölümü yayınlanan dizinin geçen sezon yayınlanan 6 bölümü gibi bu yıl da 6 bölümle yayına alındı. Diziyi Netflix platformundan izleyebilirsiniz.

Netflix'in yeni yıl mesajı:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.