Boğazınız düğümlenecek! Birbirinden güzel 10 dram filmi! - Page 1

Koronavirüs sebebi ile evlerimizde kalmak durumunda olduğumuz şu günlerde bir de ramazan telaşı yaşıyoruz. Tedbirler kapsamında devlet yetkilileri tarafından alınan sokağa çıkma yasağı titizlikle uygulanırken vatandaşlar da yasağa riayet ediyor. Bu bağlamda hem karantina sürecinde kalmak zorunda olanlar hem de oruç tutanlar için vaktin geçmesi kimi zaman pek de kolay olmuyor.


İftar saatinin gelmesini dört gözle bekleyenlerden biriyseniz sizlere önereceğimiz birbirinden güzel dram filmleri ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile. Bunun için tek yapmanız gereken listemize göz atmak ve bu filmlerden birini seçmek olacak!

Boğazınız düğümlenecek! Birbirinden güzel 10 dram filmi! - Page 2

Talaash


En sevilen Aamir Khan filmlerinden birisi olan Talaash, eşi ile mutsuz bir yaşam süren bir polisin kendi içerisinde yaşadığı git gelleri harika bir şekilde ele alıyor.

Boğazınız düğümlenecek! Birbirinden güzel 10 dram filmi! - Page 3

Gönül Yarası


2005 yılında izleyenler ile buluşan film, taksicilik yapan emekli öğretmen Nazım ile pavyonda çalışan Dünya'nın hikayesini konu alıyor.

Boğazınız düğümlenecek! Birbirinden güzel 10 dram filmi! - Page 4

Umudunu Kaybetme


Will Smith'in başrolde oynadığı filmde baş karakter Chris Gardner'ın oğlu ile olan yaşam öyküsü gözler önüne seriliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.