Bu filmleri izlemek cesaret ister! İşte yasaklanmış korku filmleri! - Page 1

Bu içeriğimiz özellikle de korku filmi severlerin ilgisini çekecektir diye düşünüyorum. Zira listemizde yer alan filmler, tamamen yasaklı olan, ciddi anlamda izleyenleri gerecek türden korku filmlerinden oluşmakta.


Muhtemelen bu filmleri izledikten sonra yalnız kalmak istemeyecek, ışıklar açık olmadan uyuyamayacak, hatta korku filmi izlemeye tövbe edeceksiniz.


Yalnız film seçiminizi yapmadan önce nacizane bir uyarıda bulunmak istiyorum. Başında da söylediğimiz gibi, bu filmler yasaklı. Neden yasaklı olduğuna dair tahminde bulunmuşsunuzdur mutlaka. Bazı sahneler gereğinden fazla şiddet ve rahatsız edici görüntüler içeriyor. Eğer bu sizi çok fazla rahatsız etmeyecekse, sözü daha fazla uzatmadan bu filmlerin yer aldığı listemize gelin hep beraber göz atalım.


İşte izledikten sonra muhtemelen izlediğinize pişman olacağınız o korku filmleri;

Bu filmleri izlemek cesaret ister! İşte yasaklanmış korku filmleri! - Page 2

Teksas Katliamı (1974)


Teksas Katliamı, Tobe Hooper'ın Kim Henkel ile birlikte yazıp tek başına yönettiği, 1974 tarihli, ABD yapımı bağımsız korku filmidir. Başrollerde Marilyn Burns, Paul A. Partain, Edwin Neal, Jim Siedow ve Gunnar Hansen vardır.

Bu filmleri izlemek cesaret ister! İşte yasaklanmış korku filmleri! - Page 3

Testere VI (2009)


Yönetmenliğini Kevin Greutert'in yaptığı 2009 ABD yapımı Testere'nin 6. devam filmidir. Filmin senaristliğini Patrick Melton ve Marcus Dunstan ikilisi üstlenmiştir.

Bu filmleri izlemek cesaret ister! İşte yasaklanmış korku filmleri! - Page 4

'Antichrist' (2009)


Deccal ya da orijinal adıyla Antichrist, Danimarkalı yönetmen Lars von Trier tarafından yazılıp yönetilen 2009 yapımı deneysel korku filmidir. Başrollerinde Willem Dafoe ve Charlotte Gainsbourg yer almaktadır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.