Her hafta olduğu gibi, bu hafta da gösterime giren filmleri sizler için bir araya getirdik. Bu hafta sinema severler için birçok türden birçok alternatif mevcut. Yerli ve yabancı 10 yapımın gösterime girdiği haftanın filmlerine dilerseniz özet şeklinde göz atalım.


Uzun zamandır beklenen ve Taron Egerton'ın baş rolünde oynadığı Kingsman 3, izleyenlerin keyifle izleyeceğiz, komedi, macera ve aksiyon dolu bir film.


Akıllı Balık ise balık okulunu çok seven iki genç balığın maceralarına odaklanıyor. İki genç balığın en çok sevdiği şey, her gün balık okuluna gidip gelmektir. Balıklar, sevgili öğretmenlerinden her gün yeni bir şeyler öğrenmekten fazlasıyla mutlu olur. Balık okulu sadece onlar için değil her yaştan çocuk için eğlenceli ve eğitici bir deneyimdir.


Kirpi Sonic filminde; hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer, Sonic ise peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışacaktır. Devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba olan Green Hills’in şerifi Tom Wachowski, Sonic’in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Fakat tahmin edeceğiniz gibi bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.


Yeni Baştan isimli filmin altmışlı yaşlarını geçen başkarakteri Victor, Özel bir firmanın desteğiyle hayatının en anlamlı dönemine, 40 yıl öncesine, hayatının aşkıyla tanıştığı günlere geri dönüyor. Bu tatlı romantik komedi sizi bambaşka bir atmosferin içine çekecek.


Kiki : Lanet-i Cin filminde ise, aradığı mutluluğu görücü usulü yaptığı evliliğinde bulamayan Muzaffer, eşi Şenay ve iki çocuğunu bırakıp, yasak aşk yaşadığı Satı ile evlenir. Satı ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Elif, şizofreni hastasıdır ve sürekli halüsinasyonlar görmektedir. Kızının hastalığını kabul etmeyen Muzaffer, kızını bu durumdan kurtarmak için sürekli doktorlara başvurur ancak doktorlar sebebini bulamaz. Çareyi önce komşuları aracılığı ile tanıştığı astrolog Yeliz'de, daha sonra ise Yeliz aracılığı ile tanıştığı Bedir isimli medyumda arayan Muzaffer, Bedir’in kızı için son çare olduğuna inanmaktadır. Bedir’in Elif’i kurtarma çabaları sonuç vermez. Zira Bedir’in de fark edemediği farklı bir etki sadece Elif’i değil tüm aileyi çoktan esir almıştır...


Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri bu hafta vizyona girecek filmler ile başbaşa bırakalım.

Kingsman 3


Yönetmen: Matthew Vaughn
Oyuncular: Taron Egerton, Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Charles Dance

Akıllı Balık


Yönetmen: June Taylor
Formatlar: 2D, Cinemini, Dublajlı

Kirpi Sonic


Yönetmen: Jeff Fowler
Oyuncular: James Marsden, Jim Carrey, Tika Sumpter

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.