Bu hafta vizyona girecek filmler ( 7 – 13 Şubat ) - Page 1

Sinema tutkunlarını bu hafta sonu hayli kaliteli filmler bekliyor. Son dönemde birbiri ardına gösterime giren yerli ve yabancı filmlerin hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle Rafadan Tayfa Göbeklitepe, 3.2 milyon seyirciyi sinema salonlarına çekmeyi başararak bir rekora imza atmıştı.


Şimdiye kadar ülkemizde en çok izlenen animasyon filmi olmayı başaran Rafadan Tayfa Göbeklitepe yaklaşık 5 hafta boyunca zirveden inmemişti.


Bu hafta vizyona girecek filmlere baktığımızda ise Yırtıcı Kuşlar’ın dikkat çektiğini görüyoruz. DC evrenindeki kötü kadın karakterlere odaklanan film, dünya çapında ses getireceğe benziyor.


Hatırlanacağı üzere Margot Robbie daha önce vizyona giren Gerçek Kötüler (Suicide Squad) filminde Harley Quinn karakterine hayat vermişti. Robbie’nin performansı çok beğenilince, DC kötü kadın karakterlere odaklanan bir film yapma kararı almıştı. Sonuç olarak Birds of Prey yani Yırtıcı Kuşlar’ın da Gerçek Kötüler kadar ilgi görmesi bekleniyor.


Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu hafta vizyona girecek filmler listesi ile başbaşa bırakalım.

Bu hafta vizyona girecek filmler ( 7 – 13 Şubat ) - Page 2

Yırtıcı Kuşlar


Yönetmen: Cathy Yan
Oyuncular: Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell

Bu hafta vizyona girecek filmler ( 7 – 13 Şubat ) - Page 3

Şahane Hayaller


Yönetmen: Ömer Faruk Yardımcı
Oyuncular: Ömer Başdoğan, Cemil Şahin, Çetin Altay

Bu hafta vizyona girecek filmler ( 7 – 13 Şubat ) - Page 4

Peri


Yönetmen: Can Evrenol
Oyuncular: Elif Sevinç, Denizhan Akbaba, Özgür Civelek

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.