Sinema

Captain Marvel'dan Skrull sürprizi!

Captain Marvel'ın ilk resmi görselleri paylaşıldı ve beklenen gelişme doğrulanmış oldu. Filmde Skrull'ları kesin olarak göreceğiz.

Captain Marvel'dan Skrull sürprizi!

Hatırlarsanız geçtiğimiz gün sizlere Captain Marvel filminden yeni bilgilerin geleceğini aktarmıştık. Açıkçası biz filmin ilk fragmanını bekliyorduk ancak düşündüğümüz gibi olmadı ve film sahnelerinden birkaç yeni görsel paylaşıldı sadece.

Filmin Marvel Sinematik Evreni'nin geçmişini anlatacağı zaten biliniyordu. Bu bağlamda Avengers 4'te de görmeyi beklediğimiz Skrull'lar filmde olmasına kesin gözüyle bakılsa da resmi bir açıklama gelmemişti.

Dün ise Captain Marvel'ın ilk resmi görselleri paylaşıldı ve beklenen gelişme doğrulanmış oldu. Filmde Skrull'ları kesin olarak göreceğiz. Marvel dünyasının şekil değiştirebilen uzaylıları Skrull'lar'ın Avengers 4'teki rollerine dair de ipuçları alacağımızı düşündüğümüz Captain Marvel, 8 Mart 2019'da vizyona girecek.

Captain Marvel'dan Skrull sürprizi!

Her şeyden önce özellikle çizgi romanlarda gördüğümüz Marvel evreninin çok önemli ögelerinden birinin sinematik evrene de dahil olması açıkçası bizi heyecanlandırmaya yetti.

Filmde daha ne gibi sürprizler bizi karşılayacak bilmiyoruz ancak Captain Marvel'ın evrene yeni bir soluk getireceğine kesin gözüyle bakılıyor. Bildiğiniz gibi Infinity War'da Thanos evrenin yarısını yok etmiş ve Avengers ekibini bölmüştü. Bunun üzerine yardım çağrısında bulunan Nick Furry, evreni kurtarmanın tek yolu olarak Captain Marvel'ı görmüştü. 

Bakalım yeni Avengers filmi ile Captain Marvel, Thanos'a karşı nasıl bir plan işleyecek?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.