Comic Con 2018'den Aquaman fragmanı!

Aquaman'in yeni fragmanı, New York Comic-Con 2018'de gösterildi ve kısa süre sonra da internete yüklendi. İşte detaylar!

Comic Con 2018'den Aquaman fragmanı!

Şu sıralar ABD'de devam eden Comic-Con etkinliğine bu yıl Warner Bros'un paneli damga vurdu. Bugün düzenlenen panelde yeni projelerini tanıtmaya devam eden Warner Bros, özellikle DC Comics uyarlamaları ile Comic-Con 2018'de adından söz ettirmeyi başardı.

Warner Bros'un Comic-Con'da reklamını yaptığı filmlerden biri de bu yıl sinemaseverler ile buluşacak olan Aquaman filmiydi. DC sinematik evreninin yeni filmi olan Aquaman'in yeni fragmanı, Comic-Con'da gösterildi ve kısa süre sonra da internete yüklendi. 

Peki Aquaman filminde hikayemiz ne olacak? Arthur Curry kendisiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfedecek. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman'in sinsi kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir.

Comic Con 2018'den Aquaman fragmanı!

DC çizgi romanlarının en köklü kahramanlarından biri olan Aquaman’e filmde  Jason Momoa hayat veriyor. Başrol isme filmde Nuidis Vulko rolünde 3 Oscar adayı Willem Dafoe, Mera rolünde güzel yıldız Amber Heard, Kraliçe Atlanna rolünde Oscar ödüllü Nicole Kidman, Ocean Master rolünde 2 Altın Küre adayı Patrick Wilson, Kral Nereus rolünde Dolph Lundgren ve kötü adam Black Manta rolünde ise Yahya Abdul-Mateen II eşlik ediyor.

Ünlü yönetmen James Wan’ın yönetmen koltuğuna geçtiği Aquaman, 21 Aralık’ta sinemalarda olacak. Bakalım film bekleneni verebilecek mi? Açıkçası şimdiden heyecanlanmadık değil. Peki ya siz neler düşünüyorsunuz fragman hakkında?