Sinema

Cumali Ceber 2'nin vizyon tarihi açıklandı!

Vine fenomeni Halil Söyletmez, Twitter üzerinden Cumali Ceber 2'nin vizyon tarihi açıklandı!


Vine fenomeni Halil Söyletmez'in baş rolde oynadığı Cumali Ceber filminin devamı geliyor. Söyletmez, Twitter hesabından vizyon tarihini 8 Haziran olarak açıkladı.

"Cumali Ceber: Allah Seni Alsın" filmiyle bir izlenme trendi yakalayan Halil Söyletmez, devam filminin vizyona gireceğini açıkladı.

Vine platformunda ünlenen Halil Söyletmez, sitenin kapanmasının ardından videolarını YouTube ve Twitter üzerinden de paylaşarak ününe ün kattı. Aldığı destekle "Cumali Ceber: Allah Seni Alsın" filmini çekmişti. Yapılan eleştirilere rağmen gişede beklenilenin üzerinde bir izlenme sayısına ulaştı.

Geçtiğimiz Ağustos ayında vizyona gören film ilk 3 günde 128 bin kişi tarafından izlenmesi herkesi şaşırtmıştı. Geçen 9 haftalık süreçte ise 461 bin izlenmeye ulaştı. Filmden gelen 5 milyon lira gelirle Cumali Ceber filminin devamının geleceğini Halil Söyletmez Twitter üzerinden açıkladı.

İşte o açıklama:

Yorumlar
İsmi lazım değil
Böyle filmlere gidenlerin oyları geçersiz sayılmalı
Cevapla
Şevket
şunuda film diye sinemaya cikariyorlarya yazik vallahi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.