En iyi Gal Gadot filmleri! - Page 1

Gal Gadot-Varsano, İsrailli oyuncu ve model. DC Comics filmlerinde canlandırdığı Wonder Woman karakteriyle tanınmaktadır. Bu rolü ilk kez Batman v Superman: Adaletin Şafağı'nda canlandırdı, ardından 2017'de Wonder Woman'da başrol oynadı ve Justice League filminde de aynı rolü canlandırdı.


İşte en iyi Gal Gadot filmleri;

En iyi Gal Gadot filmleri! - Page 2

1. Wonder Woman (2017)
IMDb: 7,4


İnsanüstü yetenekleri ve kıvrak bir zekası ile Cennet Adası'nın medeniyete açılan kapısı olacak olan güzel kahraman Wonder Woman, Amazon prensesi Diana Price'ın ta kendisidir. Dünyayı keşfetmek için tropik topraklarını geride bırakıp demir ve camın hüküm sürdüğü dünyamıza dalacak olan güzel kahramanın nefes kesen maceralarına tanık olacağız.

En iyi Gal Gadot filmleri! - Page 3

2. Hizli ve Öfkeli 5: Rio Soygunu (2011)
IMDb: 7,3


Serinin 5. yapımı olan filmde, eski polis Brian O'Conner ve Mia Toretto, Dom’u hapisten kaçırıp özgürlüğüne kavuşturduktan sonra poslisleri atlatıp sınırı geçerler ve Rio de Janeiro’da ortaya çıkarlar. Özgürlüklerini geri almak için son bir iş daha yapmak zorunda kalan ortaklar, en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini yeniden bir araya getirirler. Ancak bu defa işler sanıldığı kadar kolay olmayacaktır, çünkü peşlerindeki birçok kişi onları rahat bırakmayacaktır.

En iyi Gal Gadot filmleri! - Page 4

3. Hızlı ve Öfkeli 7 (2015)
IMDb: 7,2


Dominic Toretto (Vin Diesel) ve ekibi, artık suç dünyasını geride bırakmaya karar vermiştir. Owen Shaw'u alt ettikten sonra yollarını ayırmışlardır. Ancak komadaki Shaw'un kardeşi Deckard Shaw (Jason Statham) kardeşini bu hale getirenlerden intikamını almaya kararlıdır ve başta Torretto olmak üzere ekibin üyelerini tek tek öldürmeye ant içmiştir. Bu sırada Jakarde adlı Somalili bir terörist ve Mr. Nobody diye bilinen bir üst düzey hükumet görevlisi, Tanrının Gözü adlı çok değerli bir bilgisayar programının peşine düşmüştür. Toretto ekibini tekrar toplayarak Shaw'u durdurmak ve programı geri almak zorunda kalacaktır.


Çekimler Paul Walker'ın beklenmeyen ölümünün ardından belirsizliğe girdiğini, fakat daha sonra Paul Walker'ın geçmiş serilerdeki görüntü ve diyaloglarının kullanması ile filmin çekimlerinin tamamlandığını ek bilgi olarak verelim. Ayrıca Paul Walker'ın yerine kardeşlerinin de olduğu birçok dublor bu konuda katkı sağladı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.