Sinema
Fantastik Canavarlar 2 hakkında her şey

Fantastic Canavarlar 2 hakkında merak edilenler

Fantastic Beasts 2: Crimes of Grindelwand hakkındaki pek çok ayrıntı açığa çıktı. Yapım gerek bütçesi gerekse oyuncu kadrosu ile heyecan uyandırıyor.

2016 yılında sinemalarda gösterime giren "Fantastik Canavarlar ve Onları Nerede Bulursunuz" isimli yapım, otoritelerden tam not alırken, 1 milyar dolardan fazla gişe hasılatı elde etmeyi de etmeyi başarmıştı.

Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald'un Suçları ise öncüsünden bile daha daha iddialı... Zira Eddie Redwayne, Ezra Miller, Katherine Winston gibi başarılı oyuncuların yanı sıra kadroya Albus Dumbledore rolünde Jude Law, Gellert Grindelwald rolünde ise Johhny Depp gibi bol ödüllü oyuncular bulunacak. Johhny Depp ilk filmde kısa süreli de olsa boy göstermişti.

Gellert Grindelwald, Harry Potter kurgusal evreninin Voldemort'tan sonra en güçlü kara büyücü figürü... Gellert Grindelwand ve Albus Dumbledore arasındaki garip ilişki ve ikilinin son anlardaki mücadelesi filme damga vuracak gibi gözüküyor.

Warner Bros. stüdyolarında çekilen film, 200 milyon dolarlık bütçeye sahip ve yönetmen koltuğunda David Yates yer alıyor. Titap serisinin yazarı J.K Rowling de, yapımcı koltuğunda bulunuyor. Warner Bros. stüdyoları filmden 1 milyar doları aşkın bir gişe hasılatı bekliyor. 

Fantastic Canavarlar 2 hakkında merak edilenler - Resim : 1

Filmin konusu hakkında bazı ipuçları vermek gerekirse: Albus Dumbledore, eski dostu Gellert Grindelwald'un eylemleri hakkında öğrencisi Newt Scamander'dan yardım isteyecek. Filmde büyü dünyası ile insanların dünyası bir kez daha karşı karşıya geliyor.

Fantastic Beasts 2: Crimes of Grindelwald, 16 Kasım 2018 tarihinde gösterime girecek. Yapımın fragmanını izlemek için aşağıdaki haberimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.