Sinema
Game of Thrones 8. Sezon sızdırıldı!

Game of Thrones 8. Sezon sızdırıldı!

Rekorları altüst eden ve dünyanın en çok izlenen dizilerinden olan Game of Thrones'un senaryosu internete sızdırıldı.


HBO yapımı olan Game of Thrones dizisi, özellikle son sezonu yaklaşırken internete sızdırılan senaryo ile boğuşuyor. Dizinin 7. sezonun son bölümlerinin internete sızdırılmasının ardından son sezon olan 8. sezon daha başlamadan çalkalanıyor.

Dikkat! Spoiler içerir!

 Game of Thrones 8. Sezon sızdırıldı!

Henüz sızıntının kim tarafından yapıldığı bilinmiyor ancak her sezon önemli bağlantılar Reddit üzerinden takipçilerine paylaşılıyor. Son olarak EliteDaily adlı sitenin de desteğiyle çatlak büyüyor.

Sızdırılan Game of Thrones sayfalarının her biri 1'er dakikaya denk geliyor. Bu da dizinin uzun süreceğini gösteriyor. 

Buna göre;

8/01: 62 sayfa
8/02: 68 sayfa
8/03: 71 sayfa
8/04: 69 sayfa
8/05: 75 sayfa
8/06: 83 sayfa uzunluğunda.

Bu da önceki sezonlarda bahsedilen "dizi daha uzun süreli olacak" iddialarını doğruluyor. 

Dikkat! Aşırı spoiler!

King’s Landing (Kral'ın şehri) daha önce Cercei'nin patlattığı wildfire ve mavi ejderhanın alevleriyle neredeyse yok olacak. Şehri yok eden kişiyse Akgezenler değil, Cersei Lannister olacak. Sızıntıya göre şehrin düşüşü görmektense onu haritadan silmeyi tercih ediyor.

King Landing'i Cersei'nin yok ettiğini öğrenen Jamie ise onu öldürecek. Hemen ardından ise Mountain, Jamie’yi öldürecek. Daha sonra Hound ve Brienne ise Mountain’i öldürecek.

Sızdırılan bilgiler şimdilik bu kadar. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.