Sinema

Game of Thrones yapımcılarından Starbucks açıklaması!

Game of Thrones dizisinin geçen gün yayımlanan bölümünde kahve zinciri Starbucks'a ait bir kağıt bardak görüldü. Olayın üstüne yapımcılardan yanıt geldi.

Game of Thrones yapımcılarından Starbucks açıklaması!

Bütün dünyanın heyecanla izlediği Game of Thrones dizisinin son bölümü büyük bir tartışmayı da beraberinde getirdi. Tartışmanın sebebi de yeni bölümde yaşananlardan ziyade unutulan bir kahve bardağıydı.

Game of Thrones yapımcılarından Starbucks açıklaması!

Zira dizinin son bölümünde Daenerys Targaryen karakterinin önünde bir Starbucks bardağı alenen gözüküyor. Yeşilçam'ın dönem filmlerinde gördüğümüz bu ufak detay sosyal medyada gündem oldu. 

The Last of the Starks isimli bölümde ejderhalarıyla adından söz ettiren Daenerys Targaryen karakterinin oturduğu masada unutulan kahve bardağı adeta Twitter'da alay konusu oldu. Konu hakkında birçok kullanıcı çeşitli capsler hazırlayarak sosyal medyayı birbirine kattı. 

Game of Thrones yapımcılarından Starbucks açıklaması! - Resim : 1

Konu hakkında ise yapımcılardan sonunda bir açıklama geldi ve bu durumun bir hata olduğunu dolaylı yoldan kabul etmiş oldular. Konuyla ilgili "Bu bölümde gözüken Starbucks detayı bir hatadan ibaret. Daenerys aslında kahve değil, bitkisel çay söylemişti." açıklaması yapıldı.

Peki ya bu hata sizin dikkatinizi çekti mi diziyi izlerken?

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Yorumlar
G@kko
Tv de yayınlansın artıkın
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.