Gece yarısı izlemeye değer Netflix filmleri

Eğer geceleri film izlemeyi sevenlerdenseniz, sizler için derlediğimiz oldukça şaşırtıcı ve "efsanevi" olarak bilinen film listemiz mutlaka ilginizi çekecektir. Gelin bu filmlere hep birlikte bakalım.

Bilindiği üzere korku filmi severler, bu keyfi doruklarında yaşamak için genelde geceleri film izlemeyi tercih ederler.

Ancak bu içeriğimizde korku filmlerini değil, geceleri izlemeye değer şaşırtıcı filmleri ele aldık.

Eğer gecenizi film zevki ile süslemek istiyorsanız, sizler için derlemiş olduğumuz bu içeriğe mutlaka göz atmalısınız.


İşte gece yarısı izlemeye değer Netflix filmleri;

Whiplash - 2014


Whiplash, genç bir müzisyenin öykünü anlatıyor. Küçük yaşlardan itibaren bateri çalmaya başlayan Andrew, işinde tam anlamıyla bir usta olmak ister. Üniversite tercihinde de ülkenin en iyi müzik okulu olarak gördüğü Shcarffer Konservatuarı'na girer. Henüz 19 yaşındadır ama dersler harici var gücüyle antrenman yapar. Bir gün, okulun en sert hocalarından biri olan caz duayeni Terence Fletcher'ın dikkatini çeker. Fletcher Andrew'ü okulun en parlak öğrencilerinin seçildiği ve sürekli yeni yarışmalara hazırlanan "studio band"e seçer. Başarısı kadar acımasızlığıyla da ün yapmış olan Fletcher, Andrew'un kapasitesinin sonuna kadar kullanmadan asla başarmış saymayacaktır. Genç bateristin önünde sadece mesleki bir test değil, psikolojik bir sınav da vardır... Senaristliğini ve yönetmenliğini Damien Chazelle'in üstlendiği filmin başrolünde Miles Teller yer alıken karşısında kendisine J.K. Simmons eşlik ediyor.


Tür: Dram / Drama


IMDb: 8,5

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.