Godzilla x Kong: yeni imparatorluk için çıkış tarihi belli oldu

Godzilla ve Kong'un yeni macerası olan "Godzilla x Kong: The New Empire", kısa süre içinde Max platformunda izleyicilerle buluşacak. İki dev canavarın karşılaşmasının bu yeni bölümü, hayranlarını heyecanlandıracak bir hikaye ile geliyor.

Godzilla x Kong: The New Empire, sinemalardaki başarılı gösteriminin ardından çok yakında Max'te yayına giriyor. Film, ABD'de 4 Temmuz tatilinde Max platformunda izleyicilerle buluşacak. Yılın başlarında dünya genelinde 567 milyon dolar hasılat elde eden bu canavar filmi, Warner Bros. Discovery'nin Max'e daha fazla abone çekme ve platformda etkileşimi artırma umuduyla geliyor. Godzilla x Kong, 2021'deki Godzilla vs. Kong'un ardından geçiyor ve bu sefer iki dev canavar barış yaparak Dünya'yı kurtarmak için birlikte savaşıyor. Bu filmler, geniş çapta "Monsterverse" olarak adlandırılan serinin bir parçası ve seri devam edecek.

Serinin önceki iki filmini yöneten Adam Wingard, The Hollywood Reporter'a göre planlanan üçüncü film için geri dönmeyecek. Daha fazla bilgi için GameSpot'un Godzilla x Kong incelemesine göz atabilirsiniz. Phil Owen, filmi "daha büyük ve daha iyi" olarak nitelendiriyor ve filmin "sıkılmadan önce hikayesini iyi bir şekilde tamamladığını ve son yıllardaki çoğu Marvel filminde olduğu gibi yarım kalmış bir senaryo hissi vermediğini" belirtiyor.

Bununla birlikte Godzilla x Kong: The New Empire'ın sanat kitabı da indirime girdi. Normalde 60$ fiyatla satılıyor, ancak Amazon bu fiyatta %15 indirim yaparak 51$'a düşürdü. Alternatif olarak, Kindle versiyonunu 19$'a alabilirsiniz.

Eğer bu kitap Monsterverse filmleri için sizi daha fazla heveslendirirse, Amazon'da bu konuda da fırsatlar var. Godzilla/Kong Monsterverse 5-Film Koleksiyon Seti, normalde 110$ olan fiyatından 99$'a düşmüş durumda. Bu set, Godzilla, Kong: Skull Island, Godzilla: King of Monsters, Godzilla vs. Kong ve Godzilla x Kong filmlerini içeriyor ve toplamda 10 saatlik canavar kapışması sunuyor. Ayrıca, her filmden özelliklerin yer aldığı bir bonus disk de mevcut.

Godzilla x Kong: yeni imparatorluk için çıkış tarihi belli oldu - Resim : 1