Sinema

Haftanın en çok indirilen filmleri! - 11 Ağustos 2018

11 Ağustos haftasında BitTorrent üzerinden en çok indirilen on filmini sizler için listeledik.


Her ne kadar yasal olmasa da torrent siteleri hayatımızın bir parçası diyebiliriz. Özellikle ülkemizde kullanımı fazla olan bu siteler hakkında her ne kadar birçok savaş açılmış olsa da henüz başarılı olunmuş değil.

Oyun, film ve müzik gibi içerikler sunan bu siteler, tahmin edersiniz ki tüm dünya tarafından şiddetle kınanıyor. Öyle ki yakalanan site sahiplerinin yıllar boyu hapis cezası alması, bu sitelerin ne kadar tehlikeli olduğunun bir kanıtı.

BitTorrent sitesi yayınladığı bir yazıda bu haftanın en çok sevilen ve indirilen filmlerini açıklamış durumda. İşte bu hafta BitTorent'de en çok indirilen 10 filmi sizlerle paylaşıyoruz. 

Avengers: Infinity War - 8,7 IMDb

Jurassic World: Fallen Kingdom - 6,5 IMDb

Rampage - 6,2 IMDb

Escape Plan 2 - 3,8 IMDb

Sanju - 8,4 IMDb

Overboard - 5,8 IMDb

Deadpool 2 - 8,0 IMDb

Ready Player One - 7,7 IMDb

Raazi - 7,9 IMDb

First Reformed - 7,4 IMDb

Genel olarak listeye baktığımız zaman aman aman bir değişim göremiyoruz. Yine geçtiğimiz haftalar olduğu gibi benzer bir tablo bizleri karşılıyor. Tek fark, bu filmlerin yer değiştirmiş olması. Avengers Infinity War yeniden ilk sıralarda. Onun ardından ise Jurassic World: Fallen Kingdom geliyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.