Haftanın en yeni fragmanları! (30 Aralık) - Page 1

The Truth
Geçtiğimiz seneki Cannes Film Festivali'nde "Shoplifters" ile Altın Palmiye kazanan Japon yönetmen Hirokazu Kore-eda, bu sene Fransa yapımı bir film ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen "The Truth"un oyuncu kadrosunda dört Oscar adaylığı bulunan Ethan Hawke, Oscar sahibi Juliette Binoche ve Oscar adayı Catherine Deneuve gibi isimler yer alıyor.


Haftanın en yeni fragmanları! (30 Aralık) - Page 2

Ragnarok
Ragnarok, küçük bir Norveç kasabasında yaşananları konu ediyor. Edda, ılık kışlara ve şiddetli yağmurlara maruz kalan bir kasabadır. Burada yaşayan insanlar, mevsim değişikliklerinden dolayı oldukça muzdariptir. Eğer kimse bu duruma müdahele etmezse, kıyamet çok da uzakta değildir.


Haftanın en yeni fragmanları! (30 Aralık) - Page 3

Giri / Haji
Giri/Haji, organize suç çetesi üyesi olan ve cinayetle suçlanan kayıp kardeşini bulmak için zorlu bir mücadeleye girişen bir dedektifin hikayesini konu ediyor. Tokyolu bir polis dedektifi, hayatının en zor zamanlarını yaşamaktadır. Dedektifin kardeşi, Yakuza’ya bulaşmıştır. Sorun sadece bu da değildir. Kardeşi cinayetten suçlanmaktadır ve kimse kendisine ulaşamamaktadır. Dedektif, yıllardır görüşmediği kardeşini aramak için Londra’ya doğru yola koyulur.


Haftanın en yeni fragmanları! (30 Aralık) - Page 4

Sonic the Hedgehog
Sonic the Hedgehog, peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic'in hikayesini konu ediyor. Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.