Sinema

Halo dizisi hakkında yeni gelişmeler!

2013 yılında duyurulan ancak ardından duraksama dönemine giren Halo dizisinden yeni gelişmeler gün yüzüne çıktı.

Halo dizisi hakkında yeni gelişmeler!

İlk olarak 2013 yılında Steven Spielberg'ün prodüksiyon şirketi Amblin Television ve ABD kablolu televizyon kanalı Showtime tarafından duyurulan Halo dizisi sonunda yeşil ışık aldı. O zamandan bu zamana kadar duraksama dönemi içerisine giren dizi için tekrardan çalışmalara başlandı.

Showtime, Halo dizisinin şu anda yapım öncesi aşamasında olduğunu ve yapımına 2019'da başlanacağını doğruladı. Böylelikle kaba taslak dizinin vizyona giriş tarihinin en erken 2020 olacağını dile getirebiliriz.
 
Entertainment Weekly'nin haberine göre, Kyle Killen (Awake) dizinin baş yapımcılığını, yazarlığını ve genel sorumluluğunu üstlenecek.

Yönetmen koltuğunda oturacak isim ise Rupert Wyatt. Aynı zamanda Rise of the Planet of the Apes'in de yönetmenliğini yapmış abimiz olur kendileri. Halo dizisi 10 bölümden oluşacak ve her bir bölüm bir saat uzunluğunda olacak. Yayın tarihi açıklanmamış olsa da dediğimiz gibi en erken 2020 yılını gösterebiliriz.

Ek olarak Halo serisinin yeni oyunu da yolda. Microsoft'un E3 2018 basın konferansında resmi olarak duyurulan Halo Infinite, 343 Industries tarafından Xbox One ve Windows 10 için geliştiriliyor. Halo severleri oldukça çeşitli yıllar bekliyor diyebiliriz.

Yorumlar
hayrettin tufan
iphone x uyumlu olmayan ve basit görünümlü arayüzünüzü değiştirip bize hizmet kendinize de büyük bir iyilik yapmanızdan ötürü var olun kardeşlerim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.