Sinema

Hawkeye için ilk fragman yayınlandı!

Marvel'ın yeni dizisi Disney Plus'ta yayınlanacak olan Hawkeye'ın ilk resmi fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayınlandı.

Hawkeye için ilk fragman yayınlandı!

Amerikan dizisi Hawkeyei Jonathan Igla tarafından Disney + yayın hizmeti için yaratılan, aynı adlı Marvel Comics karakterine dayanan Marvel dizisidir. Dizi, serinin filmleriyle sürekliliği paylaşan Marvel Sinematik Evreni 'nde geçiyor. Seri, Avengers: Endgame (2019) filmindeki olaylardan sonra geçiyor ve yeni süper kahraman Kate Bishop / Hawkeye'ı tanıtıyor. Hawkeye dizisinin yapımcılığını Marvel Studios üstlenmekte. Jonathan Igla ise dizinin baş yazarı olarak görev yapıyor.

İlk resmi fragmanı gelen Hawkeye dizisi ile izleyicilerin beğenisini almayı bekleyen Marvel uzun süredir tek bir süper kahraman üzerine yoğunlaşan yapımlara ağırlık vermiş durumda.

İlk bölüm Kasım ayında yayınlanacak

Hawkeye ve Kate Bishop karakterlerinin bulunacağı Hawkeye dizisinin ilk bölümü 24 Kasım’da Disney +’da yayınlanacak. Hawkeye dizisi izleyicileri dizinin bölümlerini haftalık olarak yayınlanacak bölümlerden takip edecekler. Dizinin başrolünde Jeremy Renner ve Hailee Steinfeld yer alıyor. Ayrıca Marvel Sinematik Evreni'nin yeni Black Widow'u konumundaki Florence Pugh da Hawkeye dizisinde karşımıza çıkacak.

Dizide Avengers ekibinin okçusu Clint Barton’un hayatı anlatılıyor. Hawkeye dizisinin şimdilik tek sezonluk çekileceği biliniyor.

Hawkeye dizisindeki tek okçu sadece Clint (Jeremy Renner) değil Clint, bu dizide kendisi gibi başarılı bir okçu olan Kate Bishop (Hailee Steinfeld) ile tanışacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.