Sinema

I am Paul Walker filminden ilk fragman geldi!

Paul Walker hakkında çekilen belgesel, I Am Paul Walker'ın ilk fragmanı yayınlandı.

I am Paul Walker filminden ilk fragman geldi!

2013 yılında bir araba kazasında hayatını kaybeden Hızlı ve Öfkeli serisinin yıldızı, sevilen oyuncu Paul Walker hakkında çekilen belgesel, I Am Paul Walker'ın ilk fragmanı yayınlandı.

Belgesel için Walker'ın ailesinden isimler, çocukluk ve iş arkadaşları ile röportajlar yapıldı. Çocukluğundan, iş hayatına kadar olan kişisel hayatı hakkında özel görüntülerin bulunduğu belgesel, duygusal anlara neden olacak gibi görünüyor.

I Am Paul Walker'ın yönetmen koltuğunda bulunan Adrian Buitenhius, daha önce de sevilen ama kaybettiğimiz yıldızlardan Heath Ledger ve Sam Kinison hakkında "I Am Heath Ledger" ve "I Am Sam Kinison" isimli belgeseller çekmiş ve adından söz ettirmeyi başarmıştı.

Bu konuda yetenekli olan yönetmen, eminiz Paul Walker adına da güzel bir çalışma ortaya koyacaktır. Belgesel, 11 Ağustos 2018'de Paramount Network üzerinden bekleyenleri için yayınlanacak. Filmin henüz beyaz perde için yayınlanıp yayınlanmayacağı bilinmiyor. Paylaşılan fragmana yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.