. Pandemi nedeniyle evde daha çok vakit geçirdiğimizi düşünürsek film ve dizi izleme konusunda epey ilerleme kaydettik.


 Kendimize hiç olmadığı kadar vakit ayırdık, hiç olmadığı kadar evimizin tadını çıkardık, hiç olmadığı kadar dinlendik ve kültürlendik.


Pandemi hayatımızdan çok şey götürdü fakat “kendi kendimize vakit geçirmenin” en lerini yaşattı bize. Peki bu vakitlerde en çok hangi filmleri izledik? Bu sorunun cevabını sizler için araştırdık.


İşte 2021 yılının en çok izlenen film listesi haberimizde

1.Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok


17 Aralık 2021’de vizyona giren film henüz bir ay olmadan rekor seviyesinde bir izlenme oranına ulaştı. 1 milyon 696 bin kişi tarafından izlenen film, serinin üçüncü filmi. Film ilk on günde 1 milyar dolar hasılat yapmayı başardı.

2. Hızlı ve Öfkeli 9


2 Temmuz 2021 tarihinde Türkiye’de vizyona giren film 960 bin kişi tarafından izlendi. ABD’de yayınlandıktan 2 hafta sonra 24 milyon dolar hasılata ulaşmayı başaran yapım geçtiğimiz yılın en çok izlenen filmlerinin başında yer almayı başardı.

3. Aykut Enişte 2


Aykut Enişte 2 filmi aslında serinin ikinci filmi. Serinin ilk filmi olan Aykut Enişte vizyona girer girmez rekor seviye bir izlenme sayısına ulaşmıştı. Bu nedenle serinin ikinci filmi Aykut Enişte 2 yine çok sevildi ve izlendi. 642 bin kişinin izlediği filmin başrol oyuncusu ise hepimizin yakından tanıdığı Cem Gelinoğlu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.