İzledikten sonra etkisinden çıkamayacağınız 15 harika film! - Page 1

Öyle filmler vardır ki bittikten sonra üzerine düşünürsünüz, uzun zaman etkisinden çıkamazsınız. İşte bu tarz filmler daima kalıcıdır ve aklımızın bir köşesinde yer edinir. Eğer karantina günlerinde sonu ile sizleri şaşırtan, deyim yerindeyse “vay be” dedirten bir film arıyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. Zira aşağıda sizler için seçmiş olduğumuz filmleri izledikten sonra etkisinden çıkamayacaksınız. Hazırsanız haydi başlayalım!

İzledikten sonra etkisinden çıkamayacağınız 15 harika film! - Page 2

Nightcrawler


Konusu: Lou Bloom, gece şehirde yaşanan suç olaylarını kamerasına kaydetmeye başlar ve bu durum ona önde gelen TV kanallarından birinde muhabir olma şansını sunar. Ancak tüm bunların bir bedeli olacaktır.


İzledikten sonra etkisinden çıkamayacağınız 15 harika film! - Page 3

Ex Machina


Konusu: Bir yazılım uzmanı olarak çalışan Caleb, kazandığı yarışma sonucu şirket CEO'su Nathan'ın gizemli evinde bir hafta geçirme ödülünün sahibi olur. Bu evde dünyanın ilk gerçek yapay zekası Ava yer almaktadır. Caleb, Ava'yı görme şansı bulur fakat içerisinde olduğu deneyin farkında değildir.

İzledikten sonra etkisinden çıkamayacağınız 15 harika film! - Page 4

A Tale of Two Sisters


Konusu: İki kız kardeş annelerinin ölümü sonrasında bir akıl kliniğine gönderilir. Kardeşler evlerine geri döndüklerinde babalarının evlendiği gerçeği ile yüzleşirler. Üstelik üvey anneleri fazlasıyla zalim bir kadındır. Gün geçtikçe evde paranormal olaylar yaşanmaya başlar ve bu olaylar aileyi geçmişin trajik olayları ile karşı karşıya bırakır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.